2733
2734
عنوان

بیچاره شدم واسه از پوشک گرفتن خواهشا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 75 پست
سی دی تربیت فرزند دکتر هلاکویی رو بگیر اون بخشش که مربوط به از پوشک گرفتنه حتما گوش بده.تو این دوره ...

جودی پسرت سه ساله شده ؟؟؟من میگم دخترم سه سالگی بگیرم 

یکی از کابوسام همین از پوشک گرفتنه

جودی پسرت سه ساله شده ؟؟؟من میگم دخترم سه سالگی بگیرم  یکی از کابوسام همین از پوشک گرفتنه

دوسال و ده ماهشه .

تو که با تجربه ای عزیزم بچه دومته نگران نباش

دوست عزیزم @sargoll24390   روانشناسه میتونی ازش کمک بگیری.به من گفت سه سالگی که بچه درک بهتری داره بهترین زمانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من يه ساله از پوشك گرفتمش گاهي وقتا هنوزم پيش مياد كه دير بره يهو تاشلوارشو بكشه پايين جيش بكنه 

بايد اعصاب فولادين داشته باشي دراين راه 

اين مشكلشم حل ميشه باهاش صحبت كن بگو مامان شورتت نبايد جيشي بشه ناراحت ميشه يا از زبون شورتش صحبت كن باهاش

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2740
نه پسرم برعکس بچه های دیگه خودش باید بگه ببرمش تالان هم خوب بوده ولی الان دوروز دیر میگه

خب سرگرم میشه یادش میره پسر منم اینجوری بود تو یادش بنداز مدام

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
دوسال و ده ماهشه . تو که با تجربه ای عزیزم بچه دومته نگران نباش دوست عزیزم @sargoll24390   ...

من سر پسرم خییییلییییی اذیتا شدم 

میخام دیگه تکرار نشن 

برا پسرم دو سالگی شروع کردم 

ولی فقط وقتایی ک خونه خودمون بودیم یحا رفتنی پوشک میکردم 

بچه  رو گیج کرده بودم 

بعدشم ک برا مدفوع کلا ب مشکل خوردیم میترسید 

البته خودم ناخواسته باعث شده بودم از مدفوعش بترسه

دو یکم سخت تره پسر منم فعلا صبح تو پوشک انجام میده  یکم سخته دیگه ولی نشدنی نیست

پروسه دسشویی شماره ۲پسرم سه چهار ماه طول کشید بلاخره موفق شدم دوسال نیمشه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2706