2737
2739
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203709 بازدید | 1049 پست
خلاصه منم خونه بابام بودمهمش وقتی بعد ده روز جواب اومدشماره به اسم شوهر خواهر شوهر جاریم که دوست همس ...

شوهر خواهر شوهر جاریت؟؟

خواهر شوهر جاریت که خواهر شوهر خودت میشه !!! 

یعنی شماره به اسم شوهر خواهر شوهرت بوده؟یعنی دامادشون؟

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابدا این نوشته پر از موهومات توجیح نمیکنه مسیر مادی گرایانه، نیهیلیسم منشانه و جاهلانه بعضی افراد رو ...

پس ترجیح میدی صرفا بر اساس خواسته قلبی اینکه دلت چه جوری میخواد و چون دلت اینجوری میخواد پس حقیقت هم همینه ادامه بدی 

من منطق و استدلال عقلانی میخوام نه چیزی که دلم  میخواد

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
2728
نه گلم. من بختک هم گرفته ام. اما اینجوری نبود. با صدای اذان و اسم خدا چنان جیغ کشید که گوشم داشت کر ...

عزیز اگه هنوز مشکل داری بااون موجودات خاستی بهم پیام دوستی بده

شاید بتونم کمک کنم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
آخه راحت میخواد زندگی مردمو به هم بریزه صد نفرهم بهش گفتن. قانع ک نمیشه هیچی جر و بحث و توهینم ک تو ...

از بس تو بیشخصیتی ندیدی که خوده استارتر حرفمو قبول کرده نمیدونم شماها چرا اتیش بیار معرکه شدین. ادم زنده وکیل وصی نمیخواد.

{ جانی دپ سابق }
2738
عزیز اگه هنوز مشکل داری بااون موجودات خاستی بهم پیام دوستی بده شاید بتونم کمک کنم

قربونت. بهت درخواست میدم اما تا حالا مشکلی برام پیش نیومده. ولی در کل دیدن این چیزها برای من عادیه. چون من قبلا تمربه ی مرگ داشتم. واسه همین چشم برزخیم یه کوچولو فعال شده. البته یمدته که غیر فعال شده 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
پس ترجیح میدی صرفا بر اساس خواسته قلبی اینکه دلت چه جوری میخواد و چون دلت اینجوری میخواد پس حقیقت هم ...

نه من نگفتم فقط بر اساس عقل

دلیل و برهان عقلایی پره برای اثبات وجود خداوند

اگر ( بخواهی) می پذیری

خدا باید نظر کنه که آدم بخواد، یهدی من یشا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
آخه راحت میخواد زندگی مردمو به هم بریزه صد نفرهم بهش گفتن. قانع ک نمیشه هیچی جر و بحث و توهینم ک تو ...

تو بزرگی کن خواهر جوابشو نده

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
از بس تو بیشخصیتی ندیدی که خوده استارتر حرفمو قبول کرده نمیدونم شماها چرا اتیش بیار معرکه شدین. ادم ...

من میگم فکرتو نگو. استارتر چون زندگی خودشه میتونه هزار جور دیگه فکر کنه. ولی تو آتیش بیار زندگیش نشو.

اگه بفهمی

2706