2737
2734

سلام ترو خدا تا آخر بخونید و دوستانه کمکم کنید شرایطم روحیم خیلی بده ..

هفت ساله ازدواج کردم اومدم شهرستان و دور بودم همیشه از خانوادم منم مشکلی نداشتم با این موضوع یه دختر چهار ساله دارم دو ساله خیلی عذاب میکشم از دست مادرش و فامیل های مادرش پدر شوهرم آدم خوبیه توی یه محله هستیم همیشه به هر نحوی شده دخالت کرده تو زندگیم اصلا نمی آره ما تصمیم بگیریم برا زندگیمون انگار اون شوهر منه هزار بار شنیدم پشت سرم حرف زده هر دفعه هم به شوهرم میگفتم من ظرفیت متلک ندارم ناراحتم میگفتم مادرمم مثل مادر خودت اون دلسوز توعه اگه دلسوزه چرا آنقدر عصبیم کرده خیلی خستم شبها با قرص خواب می‌خوابم شوهرم همه جوره هوادار مادرشه انگار اون زنشه نمی‌خواد بفهمه دیگه زن گرفته کسی حق دخالت نداره تو زندگیش منم دیگه رسیدم به ته خط قهر کردم اومدم مادرش زنگ زده به مادرم میگه دخترت دیوانس پسر منم دیوانه کرده مادرم گفت دختر من سالم بوده شما روانیش کردید و خلاصه بحث پیش اومده الان شرط گذاشتم باید از اون شهر بریم شوهرم مثل همیشه جوابش نه و طرف مادرش 🥲 خیلی خستم پدر مادرم میگن همه جوره پشتت هستیم ... شوهرم یه پیامک هم بهم نداده سه روزه انقدر بی تفاوته خیلی جر و بحث تو زندگیمونه شوهرم گفته به مادرش من اونقدر جر بحث میکنم دیونش کردم منم گفتم هفت ساله دارم باهات زندگی میکنم چیزی ازت درخواست کردم همیشه بهترین بودیم دو ساله شدیم هم محله مادرش آنقدر متلک انداخت روانیم کرده شوهرمم پشتم نیست ... الان بنظر شما من چیکار کنم اگه پیام داد ؟ یا اگه نداد بازم چیکار کنم من خیلی خستم دوس ندارم دیگه به اون زندگی برگردم اما طلاق هم نمیتونم بخاطر دخترم. کمکم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بعد از نماز واجبت 11 بار سوره مزمل به مدت 11 روز بخون

دعای نادعلی طبق دستورش بخون

اگه میتونی روزه بگیر موقع افطار دعا کن زندگیت خوب بشه

ان شالله درست میشه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
دخترتپ آوردی با خودت؟؟؟اگه اوردی بلأخره میاد دنبالت اونوقت باید بتازونی

نه اتفاقا اگر اومدن دنبالت حالیش کن

بگو من ارامش میخوام چرا باید حرف بخورم خودت دختر داری حاضری مادر دانادت دخترمونو اذیت کنه شهر غریب

مگه من چیکار کردم و... 

تو یه خونه این؟ 

اگر هم میتونید جدا از مادرشوهر زندگی کنید اونم شاید دوس نداشته باشه نزدیک باشید

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

و حتما شوهرت پسر و فرزند اول هست

واقعا نمیدونم .....

من سالهای سال این مشکل رو داشتم تا برادرشوهرم ازدواج کرد و شوهرم شدت تبعیض رو دید ...... گرچه هنوزم مامانش بگن بمیر میمیره اما مطمئنم چیزی گفته که مامانش دست از سرم برداشتن 

2740
مثلاً چه دخالتی میکنه

سر زده میاد خونم جاریمم باهاشه متلک میندازه چرا خونت اینجوریه چیزی میخرم میگه چرا خریدی همش میناله پیش شوهرم مریضم تا دلش تنگ بشه وگرنه دروغ میگه

به یک بزرگتر بگو پادرمیونی کنه،و حرفای شمارو حالیشون کنه؛و بفهمونه کهحق با شماست

بگید من آرامش میخوام؛نمیتونم تحت این شرایط خسته شدم

شما هم باهاشون مثل خودشون رفتار میکردی؛تا بفهمن 

میتونم بگم هزار نفرو میشناسم که این مشکل دارن و حل نشده یکیش خودم نمیدونم چرا اصلا انگار این مردا معنی تشکیل خانواده رو نمی دونن به شوهر میگم من اگه قرار بود با مامان و بابای تو شام ونهار  بخورم اونا واسه همه چیم تصمیم بگرین خرج و خوراکم  با اونا باشه خوب میموندم خونه نه نه بابای خودم منت کسی هم سرم نبود