2733
2734
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203642 بازدید | 1049 پست
😂😂😂 از اونهایی هستن که اگه با کسی بحثشون بشه طرف مقابل به شکر خوری میوفته

آره والا منکه کلا بی زبونم ای کاش یکم مثله اینا بودم😅😅

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
عزیزم میتونم ازت یه خواهشی کنم؟

بفرما گلم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در تاریخ ذکر شده که ناصر الدین شاه در سفر به سبزوار طالب ملاقات با فیسوف بزرگ زمانه ملاهادی سبزواری شد و در پایان  هم صحبتی ملاقات از وی خواست تا فتوگرافی از او به یادگاری بگیرد. ایشان که متوجه نبودند فتوگراف چیست توضیح خواستند پس از کلی توضیح و تفصیل ایشان فرمودند که پس فتوگراف چیزی شبیه ظل(سایه) است و  شاه تایید کرد و گفت بله و من فتوگراف شما را با خودم به طهران میبرم تی می توانم به ممالک مترقی ببرم و فتوگراف شما را به انان نشان دهم ... اما فیلسوف نپذیرفت و گفت چنین امری جزو محالات عقلی است چرا که وجود ظل قایم به وجود صاحب ظل است و لذا هرگز ظل نمی تواند در جایی باشد که صاحب ظل وجود نداشته باشد و برای این اثبات این مدعا شرح و بسط مفصلی به زبان  غیر قابل فهم و ثقیل فیسوفان برای شاه ایراد کرد و نهایتا شاه تایید کرد که فرمایشات جناب فیلسوف را کاملا قبول دارد و معهذا از او خواست اجازه بدهد تا شاه از او فتوگرافی بگیرد و بالاخره توانست وی را متقاعد کرده و چند عکس از او بگیرد و تنها عکس هایی که ازین فیلسوف عالیقدر در تاریخ وجود دارد همین عکس هاست که ایشان لحظاتی قبل با استنادات محکم فلسفی و منطقی امکانش را کاملا مردود اعلام کرده بودند.

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
خیلی ممنون. بزار من خونه رو تمیز کنم. بعد یه تاپیک در موردش حتما میزنم. ولی اولین چیزی که دیدم دوتا ...

لطفا منم صدا کن توی تاپیکت.مرسی

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2731
آره والا منکه کلا بی زبونم ای کاش یکم مثله اینا بودم😅😅

😂

ولی من کلا دایورت میکنم. طرفم اینقدر حرف میزنه تا خودش خسته بشه  و اما من همچنان 😊😊😊😊😊😊 هستم. ولی اگه پریود باشم .وحشی میشم.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

فقط خواهشا همه دعواهاتونو همین جا بکنید دیگه نرید تاپیک جدا گونه بزنید و فحشای جدید بدینا😐😂😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738
😂  ولی من کلا دایورت میکنم. طرفم اینقدر حرف میزنه تا خودش خسته بشه  و اما من همچنان 😊😊 ...

منم وحشی میشم ولی سر خودمو مادرم خالی میکنم🙈راستی تاپیک زدی منم صدا کن

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
باورتون میشه نه قبل اون قضیه نه تو طول این هفت سال هیچ وقت چیزی ازش ندیدم  برا همین کفه ترازوی ...

عزیزم

چیو ماست مالی کرده؟ 

این همه دلیل داری برای اینکه شوهرت اهل خیانت نبست و آدم راستگویی هست

ابن همه دلیل داری واسه اینکه جاریت از روی حسادت و بی عقلی و.... این کارو کرده. 

الان هم اومدی میگی این بلا سر خودش هم اومده، 

بعد هنوز بعد این همه سال یه وقتایی به شوهرت شک میکنی؟! که نکنه اون موقع ماست مالی کرده باشن؟ 

بابا اگه یه زنی واقعاً هم شوهرش هفت سال پیش بهش خیانت کرده باشه و تو این چند سال هیچی از شوهرش ندیده باشه هم شوهرشو میبخشه و دیگه به روش نمیاره، شوهر بیچاره تو که بهش تهمت زدن! 

الان همین جاریتو ببین! میدونه شوهره رفته زن گرفته و حتی از زنه بچه داره، اما هنوزم نرفته دنبال طلاق! میگه اونو طلاق بده! 

عجیبه برام که یکی اینقد راحت احساستو نسبت به شوهرت تغییر داده! 

خودتو بزار جای شوهرت، ببین اگه یکی به خودت تهمت میزد و حس شوهرت به تو تغییر میکرد چه حالی داشتی واقعاً! 

استارتر من جای تو بودم شاید اولش با نقشه جاریم از شوهرم زده میشدم اما بعدش که اثبات میشد دروغ بوده و به شوهرم تهمت زدن من ده برابر بیشتر عاشق شوهرم میشدم! 

عزیز اگه تاپیک زدی و درباره تجربیات و چیزایی که میبینی گفتی میشه منو تگ کنی؟

قربونت. من بلد نیستم کسی رو تگ کنم

خیلی ممنون. بزار من خونه رو تمیز کنم. بعد یه تاپیک در موردش حتما میزنم. ولی اولین چیزی که دیدم دوتا ...

حتمابگو و منو صداکن یکجوری مرسی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706