2737
2739
عنوان

جاریم هفت سال پیش میخواست زندگیمو نابود کنه الان زندگی خودش نابود شد

| مشاهده متن کامل بحث + 203787 بازدید | 1049 پست
خود دانی اما اینو دوستانه برای ایندت میگم بعضی وقتا یه جرقه یه انبار کاه رو به اتیش میکشه اومید وارم ...

به حرفتون اعتقادی ندارم. ادم خوشبین هواپیما میسازه ادم بد بین چتر نجات. اگه قرار باشه بدبین ها نظر ندن که نمیشه.

{ جانی دپ سابق }

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ای دماقم گوشیم ول شد رو صورتم

وااااای تو اوج بحث بقیه بودم کلی خندیدم به کامنتت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂دمت گرم واقعا

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
باشه 😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈پس میریم تو فاز ترسناک.  یه لحظه صبر کن. الان تو فاز رقصم. ...

خخخ اکی فقط نصف شب بزن حالش بیشتره منم تگ کن هرکسی خواست ایراد بگیره خودم جلوشو میگیرم   

2731
حس میکنم شوهرت با جاریت بوده

😳😳😳😳😳نه بابا امکان نداره اونا اصلا 

نه فکر نکنم هنگ کردم یه لحظه 😂😂😂😂😂😂

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
کاربر سارینا حرف بدی نزده چه خبره همه توهین کردین بهش.به چه حقی! احتمالها زیاده.حتی میشه گفت اون جار ...

متاسفانه اینجا نباید احتمالات رو گفت فقط باید بیای دلداری بدی و بری. 

{ جانی دپ سابق }
این بیشتر شبیه بختک بود من خیلی زیاد اینجوری میشم احساس میکنم بهیچوجه نمیتونم خودمو تکون بدم بیدارم ...

نه گلم. من بختک هم گرفته ام. اما اینجوری نبود. با صدای اذان و اسم خدا چنان جیغ کشید که گوشم داشت کر میشد بعد غیب شد. اما بعدها تو خواب و رویا همش تهریدم میکرد که جون بچه هام رو یه روز میگیره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خخخ اکی فقط نصف شب بزن حالش بیشتره منم تگ کن هرکسی خواست ایراد بگیره خودم جلوشو میگیرم     ...

بخدا بلد نیستم کسی رو تگ کنم 😃 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
یه چیزی بگم؟  البته جواب منو با مشت نده چون من بهت سیلی نمیزنم دارم

بگو عزیزم اگه تاپیک رو خونده باشی متوجه میشی که من هرکی محترمانه صحبت کرده صدبرابر محترمانه تر جوابشو دادم. هرکی سیلی زده مشت زدم این قانون منه. با هرکی مثل خودش رفتار میکنم.

{ جانی دپ سابق }
چند سال پیش همش اختلاف داشتن میگفت زنم سر و بی احساسه شبا که میرم اتاقم عین میت گرفته خوابیده هر کار ...

ببخشیدا ولی چه برادر شوهر چندش اوری داری!خیانت رو توجیه کردن خیلی کثیف بوون مبخواد

این بیشتر شبیه بختک بود من خیلی زیاد اینجوری میشم احساس میکنم بهیچوجه نمیتونم خودمو تکون بدم بیدارم ...

من هر وقت رو کمر میخوابم اینجوری میشم. واسه همین با وجودی که رو کمر خوابیدن برام راحتتره ولی نمیخوابم😃

و جدا از همه چیز دونظردارم.یکی اینکه هیچوقت طولانی مدت خونتو ترک نکن حتی برلی رفتن به خونه پدریت دوری از خونه زندگی ادمو سرد میکنه.بعدازدواج الویت باید خانواده ای باشه که خودت تشکیل دادی.و دیگری اینکه هیچوقت کسی رو نفرین نکن دعای خیرنمیخواد بکنی ولی چنین نفرینایی نکن بگو خدایا میسپارم به خودت اینجوری وجدان راحت و حس بهتری خواهی داشت

2706