2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند بار گفته طلاقت نمی دم نمی خوام ناموسم بیفته دست غریبه.

درحالی که وقتی طلاق بگیریم زن وشوهر نیستیم ولی باز غیرتیه.

مثلا مذهبی هست حق ندارم بدون ساق دست از خونه برم بیرون حق ندارم عروسی برم اگه رفتم حق ندارم بچه ام رو ببرم. عروسی مجلس لهو ولعب هست.

کدوم کارشو تحمل کنم حق ندارم برم سر کار اومدم نشستم تویه خونه توی شهر غریب اگه خواست فقط بعضی وقتا می بره بیرون یه چرخی بزنیم همین این شده زندگی من.

به منم میگه تو عقب مانده ای منم میگم باید تو جامعه باشم آدما رو ببینم که غقب مانده نباشم ولی همش خونه ام

برات آرزوی موفقیت می کنم.

اما اینو بدون یه کاربری بود که همه فکر میکردن مجرده و میومد تو تاپیکا و همه رو به طلاق تشویق میکرد. بعد ها تو یه تاپیک بچه ها مچشو گرفتن که از همسزش جدا شده...

من ناراحت نمیشم اگه کسی بهم توهین کنه چون فقط داره شخصیت خودش و خانوادشو نشون میده.. حتی جوابشو هم نمیدم.

من موقعیت بدتر از شما رو راهنمایی کردم و زندگیشون درست شده... عالی شده در واقع...

فکر هم نکن هرکی اینجا بهت مشورت میده دوستت هست... بعضا تابع احساسات هستن و حرفهای هیجانی میزنن. حالا بماند که بعضی کاربرا منظور دارن از حرفاشون....

شاد باشی...

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2728

منم برای همین راهنماییت کردم چون گفتی تو رو خدا اگه کسی راه حلی داره بگه...

امیدوارم هرچی میشه برات خیر بشه.

وااااااااای مامان سامی،منم مشکل شمارو دارم،شوهرم از رو نمبره و زبونش درازه،چجوری باهاش برخورد کنم؟

من تجربه خودم و میگم شوهرم خیلی بد بود فحش ناموسی به خانواده م میداد خانواده من کوچکترین بی حرمتی و دخالتی تو زندگی من نداشتن این نقطه ضعف منو فهمیده بود میدید حرصم در میاد فحش میداد منم جواب نمیدادم تا اینکه یه بار دعوای شدیدی کردیم فحش داد گفتم بی شخصیتی از بابای من و خانواده م چیزی کم نمیشه انگار میکنم به خواهر مادر خودت فحش دادی 

گفتم بگو عقده هات خالی بشه برام مهم نیست 

بعدم گفتم از بس خاک بر سر هستی تو دعوا خانواده منو. میکشی وسط مگه من وسط دعوا با اینکه خانواده تو اذیتم میکنن اسمشون و میارم؟؟

دیگه فحش نداد اینم بگم از عمه ش خیلی حرف شنوی داره اونم باهاش صحبت کرد

برات آرزوی موفقیت می کنم. اما اینو بدون یه کاربری بود که همه فکر میکردن مجرده و میومد تو تاپیکا و ه ...

یعنی به نظر شما بسوزم وبسازم اصلا تو خونه نظر ندم فقط بله قربان گو باشم؟

2740
یعنی به نظر شما بسوزم وبسازم اصلا تو خونه نظر ندم فقط بله قربان گو باشم؟

من اینا رو نگفتم... من گفتم نه طلاق نه تحمل...

من دیگه نظر نمیدم گلم... برات دعا میکنم خدای مهربون بهترین تقدیرهارو پیش روت قرار بده.

دارم پست هات رو دوباره می خونم  چطوری درست کنم.؟؟

ببین گلم من واقعا اعصاب جدل رو ندارم.

فقط یه چیزی میگم... خیلی از کاربرایی که میان بقیه رو تشویق به طلاق میکنن خودشون زندگشون مشکل داره... حرف همه رو بعنوان قانون نپذیر... اونا اگه راست میگن چرا خودشون جدا نمیشن؟

فیلم واکنش پنجم رو دیدی؟ چندتا خانم با هم دوستن و هرکدوم یکی مشکلی داره.. افسرگی شوهر.. خیانت و غیره... ولی خودشون به طلاق فکر نمیکنن فقط بقیه رو تشویق میکنن...

اگه دوست داشتی بیا خصوصی راهنماییت کنم...

تو کلینیک نی نی سایتم میتونی بری سوالتو بپرسی...

قبل از رفتنت یبار دیگه مشاوره برو و تاکید کن شوهرت نمیاد و بگو بهت تکی مشاوره بده..

البته تو این سایتم میتونی با مشاوره چت کنی... به اونها هم بگو‌راه حل بدن بهت و بگو امکان مراجعه به زوج درمانگر رو هم نداری...

انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد.

www.pasokhgoo.ir

میدونم خسته ای... میدونم بریدی... من منکرش نیستم... اما فقط یبار دیگه تلاشتو بکن.. نمیگم مظلوم باش و کتک بخور... فقط قبل از تموم کردن همه چی یبار دیگه مشاوره برو...

دیدم که میگم... موردای بدتر از شمارو دیدم که مشاوره مطمئن زندگیشو به بهشت تبدیل کرده...

نمونه اش همسایمون... شوهرش خیلی بد بود... وقتی پای درد دلش میشستی زار میزدی... اما پیش مشاور رفت و چنان هوشمندانه راهنماییش کرد... که الان بیا و ببین چقدر خوشبخته...

بعضیها به من توهین میکنن... درصورتیکه مگه من شمارو میشتاسم؟ نه موندن شما به نفعمه نه طلاق شما به ضررمه... من فقط راهنمایی میکنم..

بخدا بعضیها حتی مسلمانم نیستن فقط تنها هدفشون از هم پاشوندن خانواده های مسلمانه... 

دلم میسوزه برای خودت برای بچت... برای پدر و مادرت... حرف آخرم اینه قبل از رفتنت یبار دیگه برو مشاوره... همسایه ما حتی مخفیانه میرفت پیش مشاور...

شاد باشی

نتونستم توی این تاپیک صدات کنم لینک میذارم برو بخون از صفحه اول

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه-لحظه?postId=89476169

2706