2752
2734
منم زنگ زدم بابام باهاش حرف زد بعدش به من زنگ زد جریان رو که گفتم گفت حاضرشو فردا میام ببرمت شهر خود ...

یکم بهش فشار میاد نمی تونه نگه داریش کنه میاره می دت. ولی بهش بگو  تو می ری سر کار بچه بده ببرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه نمی تونم کل زندگی رو تو یه صفحه بگم بله خیلی واسه زندگیم تلاش کردم. یه با به مامان وبابام گفت ب ...

مشکل همینجاست... شما به شوهرت خدمت می کنی ولی اون محبت میخواد... به تفاوتش فکر کن!!!

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2731
چطوری برم پزشک قانونی تو بدنم کبودی نیست فقط رو دستم خراش هست.

زندگیتو درست کن ... نظر من اینه.. فکر نکن بری میاد التماست میکنه.. اکثر مردا اینطوری نیستن و سریع زن میگیرن... میشی یه زن تنها که تو جامعه نگاه بد بهش میشه ... حتی نمیتونی برای بچت مادری کنی... همین زندگی رو که شما پس میزنی نفر بعدی میاد همچین میچسبه...

بهم فرصت بده کمکت کنم... میدونم که زندگیت درست میشه... حداقل بخاطر جوونیت یبار دیگه هم الان به طلاق فکر نکن... راه هایی که میگم رو امتحان کن.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
مشکل همینجاست... شما به شوهرت خدمت می کنی ولی اون محبت میخواد... به تفاوتش فکر کن!!!

دیدی یکی زیاد نصیحتت کنه ازش متنفر میشی.

میگی این باز حرف زد. و دلت می خواد باهاش لج کنی واون کارو انجام ندی من اینجوری شدم.

دیگه ازش خوشم نمیاد.

نمونش پدر مادری که به بچه اش سخت می گیرن وبچه میری یه هر دیگه دانشگاه هر کاری که می خواد می کنه

نه فقط جنسی... این مهمترینشه انسان موجود اجتماعیه... من میتونم کمکت کنم... اگه میخوای تلاش کنی و ...

چرا چرند و چرت میگی نشستی داری از خودت راهنمایی مزخرف میکنی 

طرف زنشو تا حد مرگ میزنه و خفه میکنه جلوی بچه شما اومدی داری نحوه صحیح رابطه و عشق بازی میگی!!!!! 

کسی که جلوی بچه زنش رو به باد مشت و لگد بگیره و بزنه یه حیوونه

عزیزم پس فردا بجت با دیدن صحنه های وحشیانه و کتک بزرگ میشه و یه بچه عقده ای وارد حامعه میشه

ببر هیچ کاری نمیتونه بکنه تازه اگه بتونی ثابت کنی که مشکل عصبی داره بعد. هفت سال هم بچه بهش نمیدن ...

وااااااااای مامان سامی،منم مشکل شمارو دارم،شوهرم از رو نمبره و زبونش درازه،چجوری باهاش برخورد کنم؟

زندگیتو درست کن ... نظر من اینه.. فکر نکن بری میاد التماست میکنه.. اکثر مردا اینطوری نیستن و سریع زن ...

میرم که یکم ادب بشه تاحالا صد بار گفته از خونه من برو بیرون یه بارم دستمو گرفت محکم پرت کرد حیاط ولی من باز نرفتم ولی دیگه الان میرم ببینم بزرگترا چه تصمیمی می گیرن.

چرا چرند و چرت میگی نشستی داری از خودت راهنمایی مزخرف میکنی  طرف زنشو تا حد مرگ میزنه و خفه می ...

منم همینو میگم می گم بچه با یکیمون بمونه ولی عوضش پرخاشگری نبینه ازالان ترس تموم جون بچمو گرفته از هر چیزی می ترسه 3 سالشه از صدای تموم وسایل برقی می ترسه می رهدقایم میشه.

میرم که یکم ادب بشه تاحالا صد بار گفته از خونه من برو بیرون یه بارم دستمو گرفت محکم پرت کرد حیاط ولی ...

اون فکرت که دور از هم باشین برای مدتی بد نیست ولی خوب این شوهر که من میبینم عمرا قبول کنه کلا با قهر هم موافق نیستم اینجوری خودت بیشتر اذیت میشی و اون عقده ای تر راه حل چیزی جز ایناست 

منم همینو میگم می گم بچه با یکیمون بمونه ولی عوضش پرخاشگری نبینه ازالان ترس تموم جون بچمو گرفته از ه ...

اصلا مگه میشه با کسی که مثل حیوون برخورد میکنه عشق بازی کرد و بهش محبت کرد !!!!

عزیزم منم جای شما بودم متنفر میشدم به نظرم شما که چندین ساله زیر مشت و لگد هستی یه چند مدت برو خونه پدرت و واقعا بشین یه تصمیم اساسی بگیر

اون فکرت که دور از هم باشین برای مدتی بد نیست ولی خوب این شوهر که من میبینم عمرا قبول کنه کلا با قهر ...

قبلا بهش گفتم یه خونه اجاره کنیم بمونم شهر خودمو گفته نه نمی شه.

راحل مگه هست یا طلاقه یا زندگی به همین شرایط

خیلی راه ها رو امتحان کردم بشینم تو این خونه بازم همون آش و همون کاسه اس.