2733
2734
عنوان

چقد اینطوری خوابیدن لذت بخشه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 140 پست
هیچ وقت نمیتونم مغصل کار کنم و راضی باشم همیشه یه جا نامرتب هست

خب برنامه بریز مثلا حال رو تمیز میکنی و اشپزخونه 

اتاق هارو فردا یا مثلا یخچال رو فردا اینطوری طی هفته همجا رو میرسی مرتب کنی

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..
منکه خونه تکونی دارم‌ فردا برنامه فرش شستنه😐 

عالی خدا به همراهت😍🤣همه پادرمی ها شستم امروز

فرشام رو تیر ماه انشالله خدا بخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش منم خونه دلخ اهم دو داشتم تر و تمیزش میکردم... خیلی دلتنگم...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
ایول خسته نباشید خانوم.   اخ ک چ کیفی میده😍 تازه صبح پاشی ببینی خونت تمیز ومرتب بیشتر کیف می ...

افرین مخصوصا وقتی نور افتاب میفته رو گلا اینقده خوبه😁😁😁

2740

آره،منم ظرفای سحری رو شستم الان انگار یه کوه گنده رو از رو شونه هام برداشتن🙂🙂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
خب برنامه بریز مثلا حال رو تمیز میکنی و اشپزخونه  اتاق هارو فردا یا مثلا یخچال رو فردا اینطوری ...

من خودم بد عادتم وسیله ای که بزمیدارم رو درست جاش نمیزازم .حوصله ام نمیکشه تا میام یه جای خونه رو تمیز کنم اونیکی جا رو دخترم بهم میریزه..مثلا مدام قاشق چنگلا رو میاره تو پذیزایی پادری ها رو جمع میکنه کوسن ها رو میندازه وسط  

آره،منم ظرفای سحری رو شستم الان انگار یه کوه گنده رو از رو شونه هام برداشتن🙂🙂

واقعا کار بسیار زیادی انجام دادی🤣🤣🤣

چی داشتین سحر

2706