2733
2734
عنوان

چقد اینطوری خوابیدن لذت بخشه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 140 پست
اینجاست که میگن خدا بخواد بده چنتا چنتا میزاره دامنت😍 خدا حفظشون کنه گل دسته هاتو🥰🥰🥰 انشالله د ...

اره مثل اون فیلم فرشته ها باهم می ایند

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
اینجاست که میگن خدا بخواد بده چنتا چنتا میزاره دامنت😍 خدا حفظشون کنه گل دسته هاتو🥰🥰🥰 انشالله د ...

فدات عزیزم انشاله خدا یکی یکی بده تا ادم شیرینیشو بیشتر لمس کنه. چند تا چند تا واقعا سخته..

شکراً لله شکراً لله شکراً لله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم انشاله خدا یکی یکی بده تا ادم شیرینیشو بیشتر لمس کنه. چند تا چند تا واقعا سخته..

خخخ هرچیزی لذت خودشو داره درعوض بزرگ میشن باهم با اختلاف سنی کم بیشتر درک میکنن همو😍

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..
اووف بقول ننه بزرگم صبح خروس خون کجا🤣🤣

میخوام برم بازارچه خرید مایحتاج خونه

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2731
عالی خدا به همراهت😍🤣همه پادرمی ها شستم امروز فرشام رو تیر ماه انشالله خدا بخواد

😭😭😭ی وضعی شتر با بارش گم میشه ها😐ولی تمیزی بعدش حال میده😋

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
چقد جالب بعد اینکه سحری رو خوردی شروع به تمیز کاری میکنی؟بعد اهل خونتون نمیکندسرو صدا نکنین میخواد ...

اهل خونه  فقط همسر عزیزمه  که جرعت نداره خخخخ میگه مثل مرغ سر کنده  بعد سحر هی بالا پایین اینور اونور میری😂. 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال