2703
2553
عنوان

چقد اینطوری خوابیدن لذت بخشه😍

1829 بازدید | 140 پست

امروز روزه بودم و بی حال یهو یه پیج سوییت موییت تو اینستا دیدم که استوری تمیزکاری روزمره هاشو گذاشته😓از خودم خجالت کشیدم پاشدم کمر همتو بستمو افتادم به جون خونه خلاصه برق انداختم همجارو🤪✨

نفهمیدم کی ساعت شد ۷😐بدو بدو تدارک افطار دیدم

الانم که انگار کوله بار برداشتن از روم😀 با خیال راحت میخوابم😁

راستی افطار و سحر فردا هم که اماده کردم گفتم حسودیتون بشه🤪🤪🤪

شمام بعد تمیزکاری مفصل خونه تون عین من ذوق میکنید؟؟؟☹️

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..

تمیز کاری رو همیشه دوست دارم^_^

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

عاره😂😂😂😂

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

بله منم همیشه ذوق میکنم مخصوصا سرویس بهداشتی رو چندین بار میرم نگا میکنم و کیف میکنم و همچنین وقتی کریستال لوسترامو تمیز میکنم دوس دارم همش بهش نگا کنم. خخخخخ. خدا قوت دلاور 

ایول خسته نباشید خانوم.  

اخ ک چ کیفی میده😍

تازه صبح پاشی ببینی خونت تمیز ومرتب بیشتر کیف میکنی

زنــ دوســتــ داشــتنـہ نصفہ ونیـمہ نمیفـهمـد... یکــ زنـــ را یـا بـایـد پــرستـید...  یـا بــہ حــالـہ خـود رهــا کـــــرد.   
2706