2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
استخدامی ها ک تا چهل سال هست

من الان دوساله استخدام شدم ولی اون موقع که داشتم ثبت نام‌میکردم‌لب مرز بودم یعنی این آزمونی که قبول شدم حدودا چندماه زودتر بدنیا اومده بودم دیگه نمیشد ثبت نام کنم البته الان دارم برا ارشد میخونم میخوام اگه بشه بازم ازمون بدم شاید جای بهتری قبول شدم 

2738

شاید سفیدی مو ،پیر شدن اطرافیان، فوت اطرافیان گذر عمر نشون بده ولی من مثل قبلم دوست دارم چیزای جدید یاد بگیرم ، بگردم مسافرت برم ، تیپ و ظاهرمم مثل دخترای ۲۰،۲۵ سالس فقط یه کوچولو چاق شدم که دوست دارم تا تابستون به وزن ایده آلم برسم

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷

پیر شدن مامان بابا

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
چن سالته مگهه؟؟ حدس میزنم ۳۲ باشی

۳۸ ولی همه وقتی میبین میگن ۳۰ بهت میخوره 

چون اکتیوم فعالیتم زیاده شاغلم ، کلاس نقاشی ، ورزش میرم روتین پوستی دارم روی ظاهرم یه ذره حساسم

وزن اولیه : ۶۸.۱۰۰   وزن فعلی : ۶۵.۴۰۰ 😊  وزن هدف : ۵۷
2706