2733
2734
عنوان

چقد اینطوری خوابیدن لذت بخشه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1834 بازدید | 140 پست

جو ماه رمضونو دوست دارم خوشبحالتون حتی اگه روزه نگیرین ازش لذت میبرین . این تنها نکته مثبت ایران زندگی کردنه . 

نی نی خوشگلم بدنیا اومد ❤️❤️❤️ با روش طبیعی و بیحسی کامل . قصد شیر دادن نداشتم اما دلم براش پرکشید وقتی گذاشتنش روی سینم . الان هم شیر نودمو میخوره هم کمکی . خدایا مرسی عشقمو افریدی . 
من خودم بد عادتم وسیله ای که بزمیدارم رو درست جاش نمیزازم .حوصله ام نمیکشه تا میام یه جای خونه رو تم ...

وای امان از این شیطونا😐😐😐😐ابجیم یدونشو داره که زلزله ۷ ریشتره😭😭یکی از دلایل اینکه بچه نمیارم همینه😓

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم خونه دلخ اهم دو داشتم تر و تمیزش میکردم... خیلی دلتنگم...

خدا بهت بده بزودی ان شالله عزیزم . منم خونم اصلا دلخواهم نیست تا جایی که رو اعصابمه ولی اگه تمیز کاری اساسی نکنم که دیگه خیلی داغون تر میشم اینجوری حداقل یکم لذت میبرم از تمیزیش 

2728
واقعا کار بسیار زیادی انجام دادی🤣🤣🤣 چی داشتین سحر

آخه همیشه میزاشتم برا صبح😅😅😅بعد صبحم سرکارم میموندتا اخر با ظرفای افطار میشستم😆😆😆😆😆 قورمه سبزی داشتیم

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
از الان خراب نمیشه غذاهات؟

نه گلم اصلا خراب نمیشه،الویه رو تو ظرف دربسته گذاشتم

سبزی پلو رو درست کردم ولی دم ندادم میزارم فردا شب موقع سحر دم میدم

2740
ممنون گلم🙏خارجی شما مگه

بله . نه مزه عیدو میفهمیم نه ماه رمضونو . مثل اینکه گل مصنوعی یا میوه مصنوعی برات بیارن 

نی نی خوشگلم بدنیا اومد ❤️❤️❤️ با روش طبیعی و بیحسی کامل . قصد شیر دادن نداشتم اما دلم براش پرکشید وقتی گذاشتنش روی سینم . الان هم شیر نودمو میخوره هم کمکی . خدایا مرسی عشقمو افریدی . 
مگه شما کجایی

اتریش 

من ک همش درحال تمیزکردنم ....هیچ وقتم جایی کثیف نیس .....البته چون بچه ندارم ۵۰درصد تاثیرداره تو تمی ...

اووف خوش بحالت،کاش منم عین تو بودم،منم بچه ندارم بزن قدش✋

من خیلی تنبلم اینقد پیج خونه داری فالو کردم بلکن ببینم از جام پاشم،واقعا هم تاثیر داره😀

خدا بهت بده بزودی ان شالله عزیزم . منم خونم اصلا دلخواهم نیست تا جایی که رو اعصابمه ولی اگه تمیز کار ...

ایشالا بری تو خونه دلخواهت...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
وای امان از این شیطونا😐😐😐😐ابجیم یدونشو داره که زلزله ۷ ریشتره😭😭یکی از دلایل اینکه بچه نمیارم ه ...

فکر کن من سه تا دارم خونه م همیشه بازار شامه با همه تمیزکاریای شبانه روزیم

شکراً لله شکراً لله شکراً لله 
قابل نداره😃 چرا تعجب؟

وای عزیزم انقدر من این انیمیشن  شهر ارواح را دوس دارم بچه بودم سی دی شو داشتم الانم ۳ساله تو گوششیم  دارمش ولی دلم نمیاد پاک کنم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706