1676
1605

من از این زندگی یکنواختم خیلی ناراحتم دوست دارم تاثیر گزار باشم حتی برای یک نفر کاش فقط یکنفر بهم یه پیشنهادی میداد برای موفق شدن چه راهی برم چیکار کنم کلی هنرای مختلف دارم آشپزی کیک پزی فوق لیسانس ورزش کمبرند مشکی دارم استعداد هر چیزی دارم ولی هیچ کاری نمیکنم دارم دیوونه میشم ازین زندگیم نمیدونم چیکار کنم اگه پیشنهادی دارین برای کارآفرینی هرچیزی دوس دارم بدرد بخور باشم نه فقط یه زنه خونه دار خیلی ناراحتم راهنماییم کنید 

برای هنرهاتون  ، مدرک و تخصص هم دارید  ک بشه  بهشون ب عنوان منبع درآمد  نگاه کرد ؟

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
مربی باشگاه. پولش مهم نیست. مهم اینه که از خونه بری بیرون و بدنتون هم سالم میمونه با ورزش

پولش برام مهمه 😪 یه کار جذاب و با پول خوب اینکارا هیچ پولی نداره کاش یه کارای جدیدی بلد میبودم 

برای هنرهاتون  ، مدرک و تخصص هم دارید  ک بشه  بهشون ب عنوان منبع درآمد  نگاه کرد ...

نه هیچی همش ازین شاخه پریدم به اون شاخه تا آخرین مرحله که میرم ول میکنم میرم یه چیز دیگه 

1665