2733
2739
عنوان

مامانم و شوهرم دعواي بدي كردن. دلم داره ميتركه

| مشاهده متن کامل بحث + 5418 بازدید | 164 پست
سلام استارتر عزیزم چقدر حالت رو درک میکنم مامان منم خیلی کمک حالمونه اما خیلی به شوهرم گیره  ...

بالاخره يكي دركم كرد 😔😔😔

ضعيف نيستم بخدا. فقط بلد نيستم و مامانم بيشتر از اونكه بايد دخالت ميكنه و به خاطر خوبي هاش من نميتونم جلوشو بگيرم. روم نميشه حرفي بزنم. 

به قران قسم خسته شدم از گيراي الكيش. مثلا به مامانم تعارف ميكنه كه بيا غذا بخور مامان من به اونم گير ميده كه چرا فلان جور گفت. 

خدايا مرسي ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن اگرمامانم صدتا حرف بهش بزنه سرش روبالا نمیاره جواب بده  با اینکه نه کمک خرجندنه خونه بهمون دادن  بهرحال مادر یا مادرشوهر بزرگترند واحترامشون واجبه ببینم ما هم به اون سن وسال برسیم حوصله وتوان برامون میمونه یا نه اینو میگم که بدونید شوهرت همچین هم مظلوم نیست اونطورکه همه دل براش سوزوندند وخودت دچارعذاب وجدان شدی مامان وبابات تا کی باید کمک حال شما باشند اونم تو این اوضاع درک کن که مامانت دیگه کلافه بشه شایدم مامانت حق داشته آخه غذای بیرون برای زن تازه زاییده؟ بهتر بود شوهرت یه تیکه ماهیچه میپخت با برنج وروغن حیوانی می‌نشست بالاسرت وقت می‌داشت کم کم بهت میدادمیخوردی اینکه غذا میخرم میذارم تویخچال که نشد رسیدگی اونم حالا که میگی شدیدا کم خون شدی وقطعا ضعف بدنی داری وشاید اشتها به خوردن غذاهای سفت  بیرون که تازه معلوم نیست گوشتش چیه داشته باشی بهتر بود شوهرت همون اول ازمامانت به عنوان یه بزرگترباتجربه می‌پرسید که چطور میتونه کمک کنه چکارباید بکنه وچکارنباید بکنه من احساس میکنم شوهرت کار روانجام میده اماصرفا برای رفع وظیفه ودرست کار روانجام نمیده 

مادرت هیچ خوبی بهت نمیکنه فقط دازه بدی میکنه اگه کمکت هم میکنه از رو خودخواهیشه ک مسلط رو زندگیتون باشه تو پشت شوهرت نیستی توقع نداشته باش شوهرت بعدا حامی و پشتت باشه 

2731
من بودیم یه تیکه طلایی چیزی میفروختم میدادم به مامانم میگفتم اگه بازم بدهکاریم بگودیگه هم هیچ کمکی ا ...

جشن ١٠ كه گرفتيم شوهرم براي تشكر از زحمات مامانم براش انگشتر طلا خريد 😔

البته مامانمم براي بچه گردنبند طلا خريد 

خدايا مرسي ❤️

تمام توضیحاتی که از سختی سزارینت و کم خونی و ... گفتی اصلا توجیه درست و مناسبی واسه وابسته بودنت به مادرتو نداره.

باید به خودت بیایی و روی پای خودت وایسی تا رندگیتو نجات بدی.همینجور ادامه بدی اوضاعت خیلی وخیم میشه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
جشن ١٠ كه گرفتيم شوهرم براي تشكر از زحمات مامانم براش انگشتر طلا خريد 😔 البته مامانمم براي بچه گرد ...

مامانت كارت انجام میده

اما یادت نمیده

این یعنی میخواد وابسته بمونی

شوهرمن اگرمامانم صدتا حرف بهش بزنه سرش روبالا نمیاره جواب بده  با اینکه نه کمک خرجندنه خونه بهم ...

حرفت اصلا منطقی نیست مادرش حق توهین نداره دوس نداره کمک نکنه ولی بی ادبی و منت گذاشتن چرا 

پدر مادر باشن حق توهین ندارن حزمت امامزاده دست متولیشه

2740

فقط خودت میتونی این قضیه رو مدیریت کنی .خودت افسار زندگیتو بگیر دستت.تاکی میخای وابسته باشی مگه بچه ختنه شده مدل خاصی میشورن ک بلد نیستی گنده نکن همه چیو پاشو از مامانت تشکر کن بابت زحمتایی ک این مدت واست کشیده بگو میخام رو پای خودم وایسم وخودم از بچم مراقبت کنم با کمک همسرم.اگه جایی ب مشگل خوردیم ازت کمک میگیریم

شبم زود خاموشی بزنین صبم ک بیدار شدی تا بچه خواب بود ی غذا بار بزار ک خیالت راحت شه بابت غذا .بعدش ب کارای خونت برس نوزاد تو این سن زیاد میخابه اگه زرنگ باشی میتونی هم بکارات برسی هم استراحت داشته باشی.

باهر چیز کوچیکی هم بدو نرو پایین سراغ مامانت شما دیگه خودت مادر شدی باید بتونی از پس بچت بربیای

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
قرار نیس چون هزینه کرده وزحمت کشیده دیگه شما بشین غلام حلقه بگوشش و هرچی اون بگه بگین چشم و دم نزنین ...

بهدا تك تك اين جمله ها رو بارها گفتم اخرش ميگه بعد اين همه كار كه واستون كردم من شدم مقصر و اينم تشكرتونه و فلان. بغض ميكنه و ميگه اره من زندگيتونه خواب ميكنم 😔

بابام مرد خوبيه تو كاراي خونه هم همه كار ميكنه ولي خب مامانم شاغله ولي من خونه دارم و با اين حال بازم شوهرم كمك حالمه. 

خدايا مرسي ❤️

میدونید چرا دعوامیشه این مواقع رابطه مادرزن وداماد نزدیکتر بهم میشه احترامات کم میشه اکثرا مادرزنها موقع نکهداری از دخترشون که زایمان کرده با دامادشون بحث میکنن برای همینه میگن تو رفت وامداتون حتی با پدرومادر حد نگه دارید خیلی غلیظش نکنید تا احترام بینتون ازبین نره

من عمل سختي داشتم و بعدشم كه كم خوني شديدي گرفتم. مرخصم نميكردن با رضايت شخصي اومدم خونه. تا ١٠ روز ...

ان شالله شرایط دیگه خودت مدیریت کن همه چیز رو.الانم به توصیه خانم ها گوش بده درسته مادرته اما اونم پدربچته اذیتش نکن 

هیچی  
میدونید چرا دعوامیشه این مواقع رابطه مادرزن وداماد نزدیکتر بهم میشه احترامات کم میشه اکثرا مادرزنها ...

در مورد روایات هم داریم که نزدیک پدران و مادران خودتون زندکی نکنید

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
هجده روز یه پوشك كردن یاد نگرفتی؟! یه دكتر برو خودت زخم نشون بده بگو شستن یادت بدن یا از دست مادرت ...

پوشك بلدم. الان كه ختنه كرده ميترسم اذيت بشه نتونم

خدايا مرسي ❤️
2706