2733
2739
آخ آخ راس گفتییییییی☹😆😆😆😆 ولی خدایی خوب شدم فقط این شکمه مونده که اونم تختش میکنم💪💪💪💪💪💪💪

بوخوداا همه فک میکنن راحته وقتی میگی بهشون میگوزن🤣🤣

مریم ی چی بگم بخندی ننه ی گودزیلا دیده بود من ورزش میکنم صبحا میرفت تو تراس تند راه میرفت و ی روزم حلقه رو گرفت بزنه افتاد رو پاش اینقد دردش اومد🤣🤣🤣🤣🤣🤣گودزیلا گفت مامام نمیتونی گرفت یه دونه هم نچرخید گفت نه من نمیتونم تو چطور میزنی تو دل خودم گفتم به چشم تد زمین گیر نشم صلبااات🤣🤣🤣

😊
آخ آخ راس گفتییییییی☹😆😆😆😆 ولی خدایی خوب شدم فقط این شکمه مونده که اونم تختش میکنم💪💪💪💪💪💪💪

ایشالا تا عید اونم درست میشه شلیامونم سفت میشه عید دیگه میرسیم به ایده ال هامون😍😍😍

😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بوخوداا همه فک میکنن راحته وقتی میگی بهشون میگوزن🤣🤣 مریم ی چی بگم بخندی ننه ی گودزیلا دیده بود من ...

آره والا نمیدونن چه خونه دلها که نخوردیم😀😀😀😀

اوه اوه اوه حسود خانوم پس مشخص شد سیامک به کی رفته بهت حسودی میکنه 😒😒😒😒😒

جلوش اسفند دود میکردی 😆😆😆😆😆😆😆

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731

سلام‌ دوستان‌ . خوب هستید ‌ دلم براتون خییلی تنگ شده‌ گرفتار شدم تو بیمارستان.  پسری هنوز تب داره. 

گوشیم‌ خاموش‌ بود . نت هم نداشتم‌ . الان هم‌ که دارم پسری‌ دیونه‌ ام کرده‌ نمیگذاره‌ گوشی‌ دست بگیرم.  

2740

نمیدونم‌ چی شد‌ یه دفعه‌ تب‌ کرد😥😥😥 گند بزنه به هر چی هست و نیست‌ اه اه‌ اه‌ خسته شدم‌ همش باید مریض داری‌ کنم. 

گودزیلا هم که رفته‌ دکتر.  بهش گفته وضعت‌ خراااااابه‌ ناجور ‌ الان‌ نمیتونه‌ عمل کنه ‌ خطرناکه‌ اول باید خیکش‌ رو کم کنه‌ ۱۵ کیلو 🤣🤣🤣‌ دوم هم باید فعلا دستگاه‌ اکسیژن بگیره‌ ۳ماه مصرف‌ کنه‌ ببینه دوباره‌ جواب تست خواب‌ چی میگه‌ 

دوباره‌ هفته‌ ی دیگه‌ هم باید تست‌ خواب‌ بده‌ 

😥😥😥😥اه‌ .‌نمیررررره‌ صلبااااات‌ 😬😬

سلام‌ دوستان‌ . خوب هستید ‌ دلم براتون خییلی تنگ شده‌ گرفتار شدم تو بیمارستان.  پسری هنوز تب دا ...

سلام عزیزدلم 😘😘😘😘😘😘

منم دلم برات تنگ شده بود انشااله آرادجون بهتر بشه 😊😊😊😊😊

گودزیلا هم رژیمش بده با ورزش بگو خیکتو جم کن 😆

اونم به امید خدا چیزیش نمیشه نگران نباش 😉

خواهرجونم بخدا زندگی همینه هرکی یجور درگیره تو توکل بخدا کن و قوی باش مریضی میاد و میره  امیدت بخدا ، میدونم جفتشون راحت خوب خوب میشن تو هم انشااله همیشه تنت سالم باشه هواشونو داشته باشی😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

نمیدونم‌ چی شد‌ یه دفعه‌ تب‌ کرد😥😥😥 گند بزنه به هر چی هست و نیست‌ اه اه‌ اه‌ خسته شدم‌ همش باید م ...

خدانکنه این حرفا چیه نترس بادمجون بم آفت نداره 😆

خسته هم نباشی گلم تا فرصتی پیدا میشه فقط استراحت کن آرادو بسپار به مادرتینا ، گودزیلا رو هم بفرس خونه ننش یکم فامیلاش دورش باشن 😊

2706