2752
2734

خونه همش پر حشره میشه با اینکه توری داریم ولی یه لحظه میریم تو بالکن درد باز میکنیم میان تو، همش مورچه میاد تو خونه، با اینکه هیچی تو خونه نریخته، جدا از اون بوی کباب همش میاد، دیگه حالم بهم میخوره از بوی کباب،

روزهای تعطیل و شبهای تابستون که قیامت میشه پارک، بعد گشت هم میاد خیابون رو میبنده ترافیک کشنده، شبای تعطیل ما پیاده فقط از خونه میریم بیرون و گرنه از تو خونه تا اتوبان نزدیک که دو سه دقیقه فاصله‌ست بیست دقیقه طول میکشه.

دیوونه شدم، تنها خوبیش اینه هواش خوبه و صدای پرنده ها میاد صبحا بهم انرژی میده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کچلی شو بذار کم صوت زیباش

یه وسایل برقی هست  اندازه کف دست قرص هم نداره بگیر بزن یه برق پشه ها رو میکشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

کنار خونه ما هست

ولی خب در عوض هوا همیشه تازه‌اس و پرنده ها هستن😍

روزای تعطیل شلوغه و صدا میاد ک اونم اکثرا بیرونیم خودمون.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اتفاقا من دلم میخواست از بچگی خونمون کنار پارک باش برم تاب بازی😂

برای بچه ها عالیه، 

ماهم خب خوبه حوصلمون سر میره میریم تو پارک شبا ولی ت  زندگی روزمرمون اختلال ایجاد کرده مثلا شب تعطیل یه مهمونی بخوایم بریم باید ولی زودتر از خونه بیایم بیرون

پارک کنار خونمون کوچیکه کسی کباب درست نمیکنه. حشره هم با وجود توری نمیاد. بالکن ما تا نیمه بسته س، یعنی به جای نرده دیواره

بالاشم حالت توری پنجره ای زدیم‌ نمیدونم اسمش چیه. محض احتیاط قاب پنجره هم اسپری کامن میزنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706