2752
2734
عنوان

کیا آی وی اف کردن؟

437 بازدید | 77 پست

میخواستم انجام بدم انقد عوارضشو شنیدم ترسیدم واقعا راسته ک شانس بارداریشم کمه؟

خدایا... تا ذوقشو دارم بهم بده مثه بقیه چیزاییکه دهنمو آسفالت میکردی تا بدی نکن لطفا🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ن اون مونده ب مشکل خودت و همسرت ک چقدر طول بکشه جواب بده برامن همون سری اول انتقال مثبت شد الانم ۶هفتمه

ولی خب بخاطر مصرف داروهای هورمونی بشدت عصبی شدم.واسه رابطه سرد شدم ی خورده چاق شدم دکترگفت همش طبیعی

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ن اون مونده ب مشکل خودت و همسرت ک چقدر طول بکشه جواب بده برامن همون سری اول انتقال مثبت شد الانم ۶هف ...

واسه تعیین جنسیت رفتی؟ میگن چون هورمون درمانیه خیلی عوارض میاره بعدها من بخاطره پسر میخواستم اقدام کنم مادرم میگه برو دکتر تعیین جنسیت

خدایا... تا ذوقشو دارم بهم بده مثه بقیه چیزاییکه دهنمو آسفالت میکردی تا بدی نکن لطفا🙃
سخته؟

ن اصن سخت نیس فقط باید باحصوله مراجل رو پیش ببری همین اول ازهمه ازمایش سونو عکس رنگی ازخودت و همسرت میگیرن بعد لازم باشه ای وی میکنن ی ماه دارو میخوری بعدش میری تخمک کشی بعد دوهفته میری واسه انتقال تمام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن اصن سخت نیس فقط باید باحصوله مراجل رو پیش ببری همین اول ازهمه ازمایش سونو عکس رنگی ازخودت و همسرت ...

هایپر نشدی؟

واسه تعیین جنسیت رفتی؟ میگن چون هورمون درمانیه خیلی عوارض میاره بعدها من بخاطره پسر میخواستم اقدام ک ...

ن ماگلا بچه نداشتیم رفتیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ماگلا بچه نداشتیم رفتیم 

پس آی یو آی رفتی شما اون با آی وی اف متفاوته و شانس بارداریشم بیشتره

میشه کلا توضیح بدی چرا انجام دادین ؟

من دوبار سقط مکرر داشتم بعد کلی ازمایش فهمیدیم من مشکل انعقاد خون و خودایمنی بدن دارم ک خداروشکر الان ک مثبت شدم باید تااخربارداری امپول بزنم تا جنین ب مشکل برنخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هایپر نشدی؟

ن من چون انفولانزاگرفتم دکتر گفت دوماه دیگه بیا واسه انتقال جنینامو فریز کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706