2752
2734

سال نود پدرمو تو سن 50سالگی از دست دادیم یه سکته ناگهانی بدون اینکه بدونیم هیچ ناراحتی قلبی داشته همه شکه شده بودیم اون موقع خودم چند سال بود ازدواج کرده بودم ولی بچه نداشتم ارشدمو گرفته بودم و تازه دانشگاه تدریس میکردم خواهرم دانشجو لیسانس و مجرد بود داداشم دبیرستانی پدرم چندین سال پیش در اثر نامردی و کلاه برداریه یه دوست ورشکست شد خیلی داغون شد و سختی کشید از عرش به فرش رسید ولی خیلی تلاش کرد و اذیت شد تا دوباره زندگیمون روبه راه شد وقتی فوت شد تازه زندگیمون داشت برمیگشت به وضع سابق و سختیهارو پشت سر گذاسته بودیم مهربونترین و بهترین پدر دنیا بود همه کار برامون کرد فقط عشقش دیدن موفقیت ما بچه هابود همش میگفت شما سرمایه های منین نمیدونین وقتی ارشد گرفتم و دانشگاه مشغول کار شدم چقدر ذوق میکرد همش پیش دوستا و همکاراش میگفت

از طرفی عاشق نوه بود مامانم اون موقع میگفت تا نیستین همش راه میره تو خیالش با بچه شما حرف میزنه قربون صدقش میره از این ماشین شارژیا انتخاب کرده بود که هر موقع من باردار شدم بره برا بچم بگیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خدا رحمت شون کنه

🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

حالا خواهرم ارشدشو گرفته یه کار خیلی خوب داره یه ازدواج خیلی خوب داشت داداشم دانشگاهشو تموم کرده بعد از کلی آزمون و مصاحبه یه کار دولتی با حقوق عالی به دست آورد و خونه و ماشین براش خریدیم حالام عاشق یه دختر خوب شده و قرار بریم براش خواستگاری من دو تا بچه دارم که پدرم ندیدشون همه کلی پیشرفت کردیم و خیلی غصه میخورم که پدرم نیست تا اینارو ببینه این همه سختی کشید برای ما حالا که زندگیهامون به ثمر نشسته نیست ببینه دلم براش خونه

2706