2733
2734
عنوان

بداخلاقی

120 بازدید | 9 پست

سلام خواهرای خوبم بیشتروقتا ازتون راهنمایی خواستم وممنونم که کمکم کردین.

ی مدتیه خیلی بداخلاق شدم یکی ک موافق حرفم نیس بخصوص خواهروبرادرکوچیکم عصبانی میشم همش احساس میکنم دارم اذیتشون میکنم خودمم اینومیفهمم خیلی دوس دارم اروم باشم ولی انگاردست خودم نیس موقع عصبانی شدن چیکارمیکنین شما؟یا وقتی باکسی ک مخالف حرفاتونه چی میگین ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کم خونی و کمبود ویتامین دی رو بر طرف کن تند تند ب۱ بخور  دوباره اخلاقت خوب میشه  خودم نمیفهمی کی خوب شدی 

راستی من تازگیا قرص خون طب اسلامی گرفتم  سالها زیر چشمام گود و سیاه بود  الان قشنگ سفید شده دیگه ارایش نمیکنم 

2731
کم خونی و کمبود ویتامین دی رو بر طرف کن تند تند ب۱ بخور  دوباره اخلاقت خوب میشه  خودم نمیف ...

کم خونی دارم گلم سرم موقع درازکشیدنم گیج میره فعلا اکتی وومن میخورم ک همه ویتامینارو داره 

کم خونی دارم گلم سرم موقع درازکشیدنم گیج میره فعلا اکتی وومن میخورم ک همه ویتامینارو داره 

اهن وقتی با ویتامین های دیگه ترکیب میشه تاثیرش کم میشه 

قرص خون هم امتحان کن من دو هفتس گرفتم  واقعا تاثیرش رو دارم میبینم به این زودی ( قبلش قبول نداشتم اخه) 

اهن وقتی با ویتامین های دیگه ترکیب میشه تاثیرش کم میشه  قرص خون هم امتحان کن من دو هفتس گرف ...

باشه گلم میخرم حالا ماه رمضان هم میاد روزه واین اخلاق وکم خونی وریزش مو ..خداکمک کنه

نوجوانی یک دوره بسیار سخت برای والدین است و از شایع‌ترین مشکلات این دوره می‌توان به بداخلاقی نوجوان اشاره کرد. نوجوانان در این سن رفتارهای عجیبی همچون پرخاشگری، افسردگی، انزواطلبی و غیره از خود نشان می‌دهند به طوری که ممکن است تمام اعضای خانواده تحت تاثیر قرار گیرند. بداخلاقی در نوجوانان تا حدی طبیعی است و اگر والدین واکنش درستی نشان دهند، می‌توانند این شرایط را کنترل کرده و به خوبی این مرحله را پشت سر بگذرانند. حال سوال این است که چگونه می‌توان شرایط را کنترل کرد و بهترین راه برای کاهش بداخلاقی نوجوانچیست؟ در ادامه مقاله به این سوال جواب خواهیم داد و به بررسی کامل این موضوع می‌پردازیم.

منبع: بداخلاقی نوجوان | علل، علائم و راهکارهای کنترل نوجوانان سرکش