2737
2734

سلام خواهرشوهرم دوتا بچه داره و به شدت وابسته مامانشه هرروز برای ناهار اونجاست

حالا مادرشوهرم میخواد یک ماه بره مکه

من عزا گرفتم که چی کار کنم. باید هی بگم بیان اینجا؟ هی هرشب دعوتشون کنم و باهم باشیم؟ یکی بگه من چی کار کنم؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چه اشکالی داره یه شب درمیون دعوتش کنی با باهم شام برید بیرون

چه خبره خب اخه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2740

ن اصلا این کارو نکن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

خب عزیزم اشکالی نداره در نبود مادرش تو کنارش باش تا کمتر دلتنگ بشه همیشگی که نیست فقط یک ماهه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 

اخه میدونم مامانش بره هی زنگ میزنن میگن خونه این بیایم. یا شوهرم نمیتونه اروم بمونه هی میخواد همه جا دنبالمون راهشون بندازه. گرچه که به خودی خود جایی نمیریم مگر اینکه بخاطر اونا بریم

یکی دوبار بگو بیاد . ولی نه همش ک. بعدشم بهش بگو هر وقت حوصلت سر رفت بیا اینجا خونه خودته تعارف نکن ...

خب پررو هستن اخه. کافیه من تعارف کنم دیگه هیچی. دخترش هم با پسرم نمیسازن یه بند دعوا و جیغ و کتک کاری داریم