2737
2739
عنوان

یه چیزی در مورد خواهرشوهرم ذهنمو درگیر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 99 پست
واقعا اذیت میکنن

اره رفتارهای وابسته و چسبناکشون اذیت میکنه ادمو. 

خواهرش میاد پیش شوهرم میشینه دست میکشه تو موهاش و اینا میگه فلانی جونم چته چرا ناراحتی

دلم میخواد اشتی کنم یه چیزی بگه بگم برو همون خواهرت قربون صدقت بره کصافط

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر شوهر من خواهر نداره وگرنه این رفتارای حال بهم زنو نمیتونستم تحمل کنم

خداروشکر پس. ممنون که اومدی عزیزم😍

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

وای بخدا خواهرشوهر من با دوتا بچه ویکی تو شکم  کلا خونه مادرشه لباساشو کفشاشو همه چیشم اورده اونجا فقط میره یه سر به خونش میزنه به گلاش اب میده و برمیگرده باز همونجا.اما اه ما بریم اونجا ساعت 12صدا شوهرامون میزنه میگه دیگه وقت رفتنه بلند شید میخام چراغارو ببندم.خیلی ناراحت میشیم میکنمون بیرون.شوهرامونم چندسال ازش بزرگترن اما اصلا هیچی بهش نمیگن

2731
وای بخدا خواهرشوهر من با دوتا بچه ویکی تو شکم  کلا خونه مادرشه لباساشو کفشاشو همه چیشم اورده او ...

یاخدا شوهرش کجاست؟

شوهرش داره براش 2طبقه میسازه ازبس خونه مادرشه هیچ خرج مخارجی ندارن پولاشونو جمع میکنن خونه میسازن 3تا ماشین دارن.اما ایقد خسیسه که نگو.اگه بعد چندسال رفتی خونش بخدا املت یا خیار گوجه پنیرمیزاره جلوت

شوهرش داره براش 2طبقه میسازه ازبس خونه مادرشه هیچ خرج مخارجی ندارن پولاشونو جمع میکنن خونه میسازن 3ت ...

وای حدا بهتون صبر بده پس. به هممون صبر بده

2740

اونوقت جاری بدبختم دوشب پشت سرهم بره خونه باباش جلو من به شوهرش ایقد حرف میزنن میگن جلو زنتو بگیر  مگه کار زندگی نداره چی میخاد هر شب خونه باباشه .چقد پروان بخدا از دق میمیرم.اصلن دختر خودشونو نمیبینن

اونوقت جاری بدبختم دوشب پشت سرهم بره خونه باباش جلو من به شوهرش ایقد حرف میزنن میگن جلو زنتو بگیر &n ...

خیلی بده. میفهممت. انگار فقط دختر خودشون ادمه