2737
2739
عنوان

یه چیزی در مورد خواهرشوهرم ذهنمو درگیر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 99 پست
اصلا به خواهرش محل نده  اگرم گفت دعوتش کنیم اینا بگو من هیچ کاری نمیکنم هرکاری میخوای بکنی خود ...

بخدا سر دلم مونده این حرفا. الانم سر همین جریانا باهاش قهرم اما کلا نمیفهمه. بهش میگما باز نمیفهمه. 

خودشو میزنه به خریت

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میدونم مامانش بره هی زنگ میزنن میگن خونه این بیایم. یا شوهرم نمیتونه اروم بمونه هی میخواد همه جا ...

ن هروز. چهار پنج روز یبار شمار برید یااون بیاد

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
خواهش میکنم. خیلی دلم بحال خودم میسوزه خیلی زیاد. اما از طرفی عذاب وجدانم نسبت بهش دارم . حالاخوبه د ...

حالا شما برتی رفع عذاب وجدان هر چند وقت درمیون براش زنگ بزن یا بعد ازشام بهشون سر بزن

خواهر یا برادر دیگه ای نداره؟؟

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2731
من موندم ادمایی که در این حد وابستن اصلا چرا شوهر میکنن دختر گنده چه لوسه      

منم برام سواله. تازه این میخواد یکی دوتا بچه دیگه هم بیاره از بس بهش خوش گذشته

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
اووووف خدای من. چرا اینجوری ان؟

چون رودارن بعدم میخوان زحمتشون گردن این واون باشه.من۲۰سالمه اون ۴۵سالش بعد اومدن پدر مادرش دعوای خسینی راه انداختن که تو باید برای پدر مادرما آش پشت پا درست میکردی مادرشونم ۳مترزبون درآورد طرفداری دختراشو کرد منم گفتم بلد نیستم والله من تا حالا آش نپختم بعد بیام حالا خودشیرینی کنم.

بخدا سر دلم مونده این حرفا. الانم سر همین جریانا باهاش قهرم اما کلا نمیفهمه. بهش میگما باز نمیفهمه.& ...

خب شما هم خودتو بزن به اون راه 

وقتی میگه خواهرمو دعوت کنیم الکی بگو باشه بعد هیچی نگو بهشون

یا هرروزی خواست دعوت کنه بگو عه فلان روز که من کار دارم نیستم یه جوری بپیچون

2738
حالا شما برتی رفع عذاب وجدان هر چند وقت درمیون براش زنگ بزن یا بعد ازشام بهشون سر بزن خواهر یا براد ...

نه همین یه خواهر یا برادرن. 

اگه شوهرم دخالت نمیکرد یا اون زنگ نمیزد بهش ننه من غریبم بازی در بیاره باز من راحت تربودم

خب شما هم خودتو بزن به اون راه  وقتی میگه خواهرمو دعوت کنیم الکی بگو باشه بعد هیچی نگو بهشون ...

هوووووف گرفتاری شدیما.کاش میرفتن یه هفته سفر نبودن. ما که نمیتونیم بریم شوهرم دلش نمیاد خواهرجونشو بذاره بره. 

خودش حق داره دلسوز خواهر شوهر دارش باشه من حق ندارن دلسوز خواهر برادر مجردم باشم. تف بهش بیاد

از من بشنوی دعوت نکن چون بهترین کادوهای مکه را اون برمیداره تو جواب خوبیهاتو نمیگیری تازه خیلی هم نا ...

اره بابا میدونم. برا من یک چهارم اونم نمیارن حتی برا پسرم

بلد نیست غذا بپزه؟؟ خوب دور از جون مامانش که تا ابد نیست که

چرا خیلی که ادعاش میشه منتهی مامانش نمیذاره یه لحظه تو سختی باشه شوهرشم از اون طرف به دلش راه میاد دیگه کیف میکنه

2706