2733
2734
عنوان

چطور میشه باور کرد عاخه!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6874 بازدید | 88 پست
18سالشه  نامزدم خیلی خوبه از بابت اون اصلا نگران نیستم میدونم اتفاقی نمیوفته فقط کارای خواهرم ...

سنش هم سن بحرانیه.سعی کنید زودتر برین سر خونه زندگیتون کمتر ببینیدش

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیدم عمه طلاق گرفته بعد با برادرزاده اش رابطه داشته همزمان هم ازدواج مجدد کرد الان خیلی ها میگن ب ...

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
مردکه پیشنهادمیده ولی زن بایدقبول نکنه‌وقتی قبول کنه مسئله خیلی بیخ پیدامیکنه

😐خب اون مرد غلط میکنه پیشنهاد بده مقصر اصلی اونه 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728

دوستم رشته ش مشاوره بود دوران دانشگا رفت کارآموزی تو یه مدرسه راهنمایی دختر کلاس سوم راهنمایی که خیلی به هم ریخته و آشفته بود باهاش صحبت میکرد بعد از چند جلسه بهش گفته بود برادری داره جوونه چند وقت همش خانواده رو اذیت میکرده که باید برام زن بگیرین یه روز مادر دختره این بیچاره رو میفرسته خدمت پسرش و از اون به بعد این برادر و خواهر مثل زن و شوهر بودن,دختری هم میشناسم که حامله شد وقتی پلیس و اطرافیان جویا شدن معلوم شد بچه از خواهرزاده ی خودشه یعنی خاله با خواهرزادش رابطه داشت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
18سالشه  نامزدم خیلی خوبه از بابت اون اصلا نگران نیستم میدونم اتفاقی نمیوفته فقط کارای خواهرم ...

عزیزم خیلی بیخیال نباش در اینکه شوهر شما خیلی خوب و فهمیده هستن شکی نیست ولی دنیا هزار جوره یکم محتاط باش

2740
قبول داری که اگه چراغ سبزنشون میدادی وباهاش دوست میشدی زندگی خودت وخیلیاخراب میشد؟؟ ببین من طرف منظ ...

این طرف انگار مریضه خواهرم خودش یبار بهم گفت شوهرم همش میگه وای اینو ببین تو اینستا چقد خشگله چطوری بهش پیام بدم یا من خیلی وسوسه میشم حتی گفت بود من از خواهرت خوشم میاد .آدم اینقدر دیوونه و ساده که این چیزا رو جلوی زنش بگه

دوستم رشته ش مشاوره بود دوران دانشگا رفت کارآموزی تو یه مدرسه راهنمایی دختر کلاس سوم راهنمایی که خیل ...

یعنی مادرش دختر خودش را فرستاده که با پسرش رابطه داشته باشه !!!!!!؟

زن بایدقبول نکنه.مرداروبدی خیلی فراترازاینم میرن.به نظرت اون خانمی که بابرادرزادش دوسته مقصرعمه نیست ...

بحث من مرد زن داره

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706