2733
2739
عنوان

چطور میشه باور کرد عاخه!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6858 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله عزیزم زیاده توجامعه....

اما برای همه صدق نمیکنه مثل هم جنس گرایی که داریم اما همه اینطور نیستند اینطور رابطه هام مثل همونه وجودداره اما نه برای همه...

من یکیو میشناسم ..باشوهر خواهر شوخرش ریخت روهم ازش حامله شد الان بچش داره بدنیا میاد.از شوهرش طلاق گرفت بعدحامله شدا...

وشوهرخواهر شوهره هم فعلا فراری شده

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
بله عزیزم زیاده توجامعه.... اما برای همه صدق نمیکنه مثل هم جنس گرایی که داریم اما همه اینطور نیستند ...

چرا فراری شده؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
چرا فراری شده؟

فهمیده چه غلطی کرده ...

اون زنه رو فقط واسه وقت گذرونی میخواسته نه اینکه ازش بچه دار بشه و زنش بشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
یعنی مادرش دختر خودش را فرستاده که با پسرش رابطه داشته باشه !!!!!!؟

آره مادر بیشعور به خاطر اینکه از شر پسرش راحت بشه دخترشو فرستاده پیشش قضیه مال 9سال پیشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
آره مادر بیشعور به خاطر اینکه از شر پسرش راحت بشه دخترشو فرستاده پیشش قضیه مال 9سال پیشه

ای این مادر نبوده شیطان بوده

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
اره زیاد هست متاسفانه خواهر منم رو نامزدم کراش داره نامزدم خیلی خوبه خوشبختانه خیلی خوبیم باهم&nbs ...[/QUOTE]

[QUOTE=147344622]  سلام بچه ها من احساس میکنم خواهرم به شوهرم علاقه شدید داره ولی میخوام مطمعن بشم از چه راهی و ...

عشق به چیزی بین مجازی‌ و حقیقیه

خودت میگی احتمال میدی پس ممکنه اینطوری نباشه و عشق نباشه و یا در جهت خاصی نباشه

بعضی ها هم از روی بچگی یا کمبود محبت و... عاشق میشن

اگه فقط عشق خواهرت به شوهرته پس شوهرت بی تقصیره و نباید باهاش بد باشی 

چون اذیت میشی سعی کن رابطه با خواهرت رو برا حفظ زندگی کم کنی

هر چه با شوهرت اختلاف پیدا کنی برات از هر نظر بدتر میشه

سعی کن عشقت نسبت به شوهرت از عشق خواهرت به شوهرت خیلی بیشتر باشه تا شوهرت به عشق دیگه ای نیاز پیدا نکنه و از دیدنشون هوایی نشه

از این احساست و شکت برا عشق ورزی به شوهرت و محکم کردن پایه های زندگیت استفاده کن 

آقا