2737
2734
عنوان

چطور میشه باور کرد عاخه!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6858 بازدید | 88 پست
نه والا من فقط یکی تو جم تیوی دیدم این چیزهارو یکی هم تو نی نی سایت خوندم 😃

اتفاقا چون مردم زیاد جم تی وی میبینن زندگی های ایرانی ها هم شببه همین سریال ها شده.قبح همه چیز ازبین رفته.دیگه ارزشها کم رنگ شده و این یعنی فاجعه      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا این اتفاقا بخاطر عشق پیش نمیاد

بخاطر کمبوده

دوستم میگفت توانایی پیدا کردن دوست دختر ندارم حتی نمیتونم با دخترا حرف بزنم همین حسم کم کم باعث شد به اطرافیانم که جلوم راحتن نظر پیدا کنم ک به خالش هم پیشنهاد داده بود و درگیری سختی پیش اومد و خانودش با خانواده مادریش قطع رابطه کردن

یکی از فامیلم دختره 9سالش بود من ازدواج کردم عاشق شوهرم شده بود به اجیم گفته بود😂بلوغ زود رس و مادر بی مسئولیت همین میشه کماکان هم همیطوره 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2731
دومادمون چند ماه بود پیله کرده بود بهم عوضی. دختر خالم از شوهرش جدا شد چون فهمید شوهرش با جاریشه خو ...

قبول داری که اگه چراغ سبزنشون میدادی وباهاش دوست میشدی زندگی خودت وخیلیاخراب میشد؟؟

ببین من طرف منظورم شمانیستیداصلاناراحت نشی

ولی ۹۰درصداینجورروابط هامقصرش خانماهستن 

یکی از فامیلم دختره 9سالش بود من ازدواج کردم عاشق شوهرم شده بود به اجیم گفته بود😂بلوغ زود رس و مادر ...

وای خیلی مواظب باش دستکمش نگیر

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
وای عزیزم..خاهرت چنسالشه؟ حواست بیشتر باشه زنا با لوندی خیلی کارا میتونن انجام بدن😢

18سالشه 

نامزدم خیلی خوبه از بابت اون اصلا نگران نیستم میدونم اتفاقی نمیوفته

فقط کارای خواهرم خیلی رو اعصابمه اذیت میشم 

2740

تنها چیزی که واقعا دیدم زن سابق برادرم ب شوهرم نخ میداد خب نمیتونستم قبول کنم میگفتم حتما من بدبینم که با رو شدن خیانت زن سابق برادرم و اعترافش به اینکه میخواسته زندگیمو بهم بزنه مطمئن شدم بدبین نبودم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
قبول داری که اگه چراغ سبزنشون میدادی وباهاش دوست میشدی زندگی خودت وخیلیاخراب میشد؟؟ ببین من طرف منظ ...

چرا خانما؟مرد عوضی دلش به حال زندگی خودش نسوخته 

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
اره زیاد هست متاسفانه خواهر منم رو نامزدم کراش داره نامزدم خیلی خوبه خوشبختانه خیلی خوبیم باهم&nbs ...

عزیزم خیلی مراقب باش با خواهرت هم صحبت کن 

راستی چطور فهمیدی؟

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

من دیدم عمه طلاق گرفته بعد با برادرزاده اش رابطه داشته همزمان هم ازدواج مجدد کرد الان خیلی ها میگن بچه ای که داره از شوهرش نیست از برادر زادشه

یار خوب را روز بد باید شناخت...
2706