2737
2734
عنوان

چطور میشه باور کرد عاخه!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 6858 بازدید | 88 پست

کپ این تاپیک رو چند وقت پیش زده بودید 

من حتی از روانشناس شنیدم مادر زنی که با داماد رابطه داشته و دخترش خود کشی کرده بود البته نجات پیدا کرده بود ‌

ولی بنده خدا نابود شده بود دختره 

اونم تو یکی از شهرستان ها 

اون وقت شما میگی برادر شوهر و زن داداش ؟😐😏

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره زیاد هست متاسفانه

خواهر منم رو نامزدم کراش داره نامزدم خیلی خوبه خوشبختانه خیلی خوبیم باهم عاشق همیم 

اون خبر نداره از حس خواهرم ولی خواهرم خیلی اذیتمون می کنه سنش کمه امیدوارم ک از سرش بره بیرون خیلی دارم عذاب میکشم خودشم عذاب میکشه

اره من دیدم یکی از نزدیکا خاهرش با شوهرش دوست شدن بعد اون بنده خدا هم طلاقشو گرف ولی نفرینشون کرد گف انشالله اجاقتون کور شه الان بچه دار نمیشن چنساله اما مث بمب خبرش همه جا پیچید

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
بله حتی تو خیلی از چنلا خودشون میان تعریف میکنن .. یادمه یه پسر ۱۴ ساله با عمه اش رابطه داشت😐

یا خداااا عمه

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
2740

بله هست 

جامعه مون فاسد تر چیزی ک فکرشو میکنیم من پارسال یچی فهمیدم تا الان هنگم 

چهار تا پسر ۱۷-۱۸ساله با ی خانوم متاهل و بچه دار و سن بالای ۳۷-۸سال در رابطه هستن 

رابطه ک میگم ن تلفنی و چت و این صحبتا هاااا خییییلیییییییییییی فراتر از این حرفا 

خداروهزار مرتبه شکر منم نه دیدم نه شنیدم.

گفتم حتما بیام بگم که اگه کسی گفت دیده و شنیده،در مقابلش اینم ببینید که فکر نکنید جامعه انقدر بد شده.

بالاخره همه جا آدم مریض پیدا میشه ولی خداروشکر اونقدری که کنجکاوا در موردش حرف میزنن همه گیر نیست.انشاالله همینایی که هستن هم به راه راست هدایت بشن😊

اره زیاد هست متاسفانه خواهر منم رو نامزدم کراش داره نامزدم خیلی خوبه خوشبختانه خیلی خوبیم باهم&nbs ...

وای عزیزم..خاهرت چنسالشه؟ حواست بیشتر باشه زنا با لوندی خیلی کارا میتونن انجام بدن😢

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706