2733
2734
عنوان

چرا من نميتونم دخترمو بذارم برم مهموني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 63 پست

دو حالت داره.

۱. یا شما آدم بی خیالی هستی

در نتیجه وقتی بچه پیش کسی میزاری از اینکه سرش جایی بخوره  خوراکش بد باشه   مریض بشه و ... سخت نمیگیری پس بهت خوش میگذره.

۲. شما آدم حساسی هستی.

وقتی بچتو جایی بزاری همش تو فکرشی و بعدشم هر مشکلی براش پیش بیاد و دو تربیته شه اعصابت بهم میریزه. پس جایی هم بزاریش بهت خوش نمیگذره.

حالا ببین جز کدوم دسته ای.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

مگه مادرا زاییدن

من بهشتم بدون بچه هام نمیرم 

حالم بد میشه بذون بچم باشم بگو 5 دقیقه 

حالا تشیع جنازه و ختم فرق داره برای خوشی  و تفریح بگو 1 ثانیه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو حالت داره. ۱. یا شما آدم بی خیالی هستی در نتیجه وقتی بچه پیش کسی میزاری از اینکه سرش جایی بخوره ...

من که دومی تازه همش توهم میگیرم کسی بچمو ازار نده مزاحمش نشه بهش دست درازی نکنه ندزددش😟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
من اگر همچین مامانی داشتم بزرگ شدم اوتم پیر شد میذاشتمش سالمندان

همينا يه با بچشون خيلي كوچيك بوده تازه راه افتاده بوده

مهموني گرفتن و مشغول مشروب خوردن شدن بچه رفته از پله ي آشپزخونه خورده زمين پاش شكسته

الان همون پاش كوتاه شده و لنگ ميزنه موقع راه رفتن

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
نه بابا نترس اونجوری ها شانسم دارن نه شانس هم ندارنا اونقدر سر بچه منت میزارن ومیگن بزرگت کردیم و &n ...

من نمیدونم این آدما که ننیخوان مسئولیت قبول کنن چرا بچه دار میشن😥

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738

خوبه یوقتایی واسه خودمون داشته باشیم ولی نه اینکه هرشب هرشب بریم مهمونی و اون طفل معصوم بمونه خونه مامان بزرگاش. خصوصا مسافرت ‌چرا نباید بچه رو برد مسافرت؟ وظیفشه بچشو باخودش ببره. اگر اینقد از مراقبت از بچع خستس چرا حامله شد ؟ گناه اون بچه چیه؟ با خواست خودش که بدنیا نیوند. قطعا اشتباهه کارشون. بچه به محبت پدر و خصوصا مادر نیاز شدید داره. توی هر سنی فرقی نداره.

مامان من منو ماه به ماه ميذاشت خونه مامانبزرگم چون دانشجو بود. موقع امتحاناتش اتفاق بدي هم نيافتاد ...

خب مامان شما پي خوشگذروني اين كارو نميكردن و واقعا شرابطشون ايجاب ميكرده

مامان من منو ماه به ماه ميذاشت خونه مامانبزرگم چون دانشجو بود. موقع امتحاناتش اتفاق بدي هم نيافتاد ...

باور کن‌مامان بزرگت مادر بهتری بوده 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
همينا يه با بچشون خيلي كوچيك بوده تازه راه افتاده بوده مهموني گرفتن و مشغول مشروب خوردن شدن بچه رفت ...

وای یا خدا من بودم هرگز خودمو نمیبخشیدم ادم درقبال گربه خونگیش بیشتر از اینا احساس مسولیت میکنه والا

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خوبه یوقتایی واسه خودمون داشته باشیم ولی نه اینکه هرشب هرشب بریم مهمونی و اون طفل معصوم بمونه خونه م ...

ناخواسته بوده متاسفانه

ولي واقعا گناه داره منم دلم به حالش ميسوزه

2706