2410
2553

كيا بچه شونو ميذارين پيش مادر يا مادرشوهر ميرن مهموني عشق و حال؟

ما يه دوستي داريم هرشب مهمونيه بچشم ميذاره خونه ي مامانش حتي چند روز چند روز ميرن مسافرت بي بچه

عين خيالشونم نيست

اينجوري خوبه يا مثل من؟

من غير طبيعيم يا اونا؟🤔

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..

چون مادر خوبی هستی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا اونا.....

دوسال دیگه هم بچش بزرگ شه مادر پیرشو میزاره میره مهمونی و عشق و حال....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2720

من اگر همچین مامانی داشتم بزرگ شدم اوتم پیر شد میذاشتمش سالمندان

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2714
آخه همونا هي به ما ميگن نيارين بچه رو گناه داره🙄

غلط کردن

عین دوست من حتی مسافرت خارجی یه ماهه ام میره ولی من معتقدم مسولیت پذیری یه مادر باید خیلی زیاد باشه حالا وابستگی بيمار گونه نه!ولی اینجوری ام نه خوب نیست اصلا

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
یا اونا..... دوسال دیگه هم بچش بزرگ شه مادر پیرشو میزاره میره مهمونی و عشق و حال....

نه بابا نترس اونجوری ها شانسم دارن نه شانس هم ندارنا اونقدر سر بچه منت میزارن ومیگن بزرگت کردیم و  ازش میخوان مدام بهشون سرویس بده اونی که عاطفه داره پیرم بشه داره دلش نمیاد بچشو ازار بده اوتی هم که نداره دیگه نداره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
یکی رو میشناسم بچه 43 روزش رو گزاشته بود پیش مامانش رفته بود مشهد 

یا قران مادرش چه جور پذیرفته بود؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706