2733
2734
عنوان

چرا من نميتونم دخترمو بذارم برم مهموني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 63 پست
من نمیدونم این آدما که ننیخوان مسئولیت قبول کنن چرا بچه دار میشن😥

برا اینکه اعتبار پیدا کنن اتفاقا چند تا بچه هم میارن چون معتقدن بقیه وظیفشونه بچه ی اونها را بزرگ‌کنن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن‌مامان بزرگت مادر بهتری بوده 

مامانم هم مادر خوبيه. با بابام سفر دوتايي هم زياد ميرفتن و هنوزم ميرن. اما دليل نميشه مادر بدي بوده باشه.اتفاقا خيلي هم مهربونه

وای یا خدا من بودم هرگز خودمو نمیبخشیدم ادم درقبال گربه خونگیش بیشتر از اینا احساس مسولیت میکنه والا

واي من بودم كه خودمو ميكشتم

ولي بعضيا خيلي بي تفاوتن نسبت به بچه

اصلادركشون نميكنم

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
2728
برا اینکه اعتبار پیدا کنن اتفاقا چند تا بچه هم میارن چون معتقدن بقیه وظیفشونه بچه ی اونها را بزرگ‌کن ...

دقیقا.....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

حالا من شاغلم حتی بچه را مهد هم نمیبرم استرس مبگیرم و قلبم از جا کنده میشه بچمو دست ادمهای دیگه بسپرم با همسرم شیفت مخالف میریم سرکار که پیش همسرم باشه بچه 

میدونم خیلی سخته و عوارض خودشو داره ولی واقعا نمیتونم بچمو به کسی بسپارم بعد بچه اول که بزرگ شد گفتم اشتباه میکردم مهد نمیبردم و خیلی اسیب دیدم ولی برا دومی هم نمیتونم دست خودم نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
🙄🙄🙄🙄🙄

خوب اون رفته پی خوش گذرونیش وقتی من محتاج محبتش بودم

منم میذارم یه سالمندان تمیز که خوب بهش برسن قرصاشو به موقع بدن شام ناهار سر جاش خودم میرم تفریح

جواب های هویه

اون مواسته جوونی کنهخودشو درگیر بچش که پاره تنشه نکرده

من درگیر یه زن پیر کنم؟

فکر کردی بچه هایی که مامانشونو میذارن سالمندان اگر محبت کافی دیده بودن اینکارومیکردن؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2740
ناخواسته بوده متاسفانه ولي واقعا گناه داره منم دلم به حالش ميسوزه

حالا من برعکسم .اصلا وقتی واسه خودم ندارم. غریبم و شوهرم صبح تا شب خونه نیست. گاهی وقتا واقعا کم میارم. ولی  خوب وظیفمه دیگه. من مادرشم

خب مامان شما پي خوشگذروني اين كارو نميكردن و واقعا شرابطشون ايجاب ميكرده

نه بعدش هم با بابام زياد سفر دو نفره ميرفتن هنوزم ميرن. ولي من مشكلي نداشتم خيلي هم هردو مهربونن. نميتونم بگم بخاطر من بايد از تفريح و رابطه دو نفري عاشقانه با بابام بايد دست ميكشيد يكسره ميچسبيد بمن كه بزرگم كنه

دو حالت داره. ۱. یا شما آدم بی خیالی هستی در نتیجه وقتی بچه پیش کسی میزاری از اینکه سرش جایی بخوره ...

من جز دسته ي دومم

هر لحظه دارم به دخترم فكر ميكنم

خيلي بهش وابستم و حساسم

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
خوب اون رفته پی خوش گذرونیش وقتی من محتاج محبتش بودم منم میذارم یه سالمندان تمیز که خوب بهش برسن قر ...

بابا نذاشتت كه پرورشگاه. كنارت بوده حالا بينش تفريح برا خودشم ميرفته

منم گاهی کارای واجب داشتنی میذارم پیش مامانم یا مادرشوهرم. البته فقط کارا و جاهایی که وقتی بچم هست خودش اذیت میشه یا تنهام.

حالا از شنبه باید چند روز برم دندون پزشکی و نمیدونم چطوری این مدت طولانی بچم رو بذارم و برم. 

امیدی هست چون خدایی هست  
2706