2733
2739
عنوان

چرا من نميتونم دخترمو بذارم برم مهموني؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 63 پست
توروخدا چندتا دلیل بیار که قانع بشم آخه منم همش دخترم باهامه ولی جاریم منتظره تقی به توقی بخوره بچ ...

عزیزم من مکه رفتم دخترمو بردم. مهر و محبت مادری از همه چیز مهمتره. ببین بچه بزرگ شه چه ضربه ای ب رو حیه ش میخوره. اولا یه بچه سرد بار میاد. دوما میگه چرا همش منو میذاشتی خونه میرفتی. اصلا مادری ک خودش محبت داشته باشه بچشو نمیذارا مگر در مواقع خاص.

من ۷ ماهه باردار بودم مادرم بستری شد. دخترم رفت خونه خواهر شوهرم برای اولین بار بعد ۷ سال یک شب جدا خوابیدیم. شب قبلش رفتم اوردمش تا ساعت ۱ نگ داشتم تو فضای سبز بیمارستان صبحشم ۶ صبح رفتم اوردمش. 

بچه ادم از همممه چیز مهمتره.بعضی مواقع شرایطی پیش میاد نمیشه خب. ولی بعضیا برا گشت و گذار هم بچشونو نمیبرن. خب مگ مادرنیستن. مادر بچشو نبره کی ببره. هر چقدم بگی بهشون فایده نداره. چون این محبته ک از درون سر چشمه میگیره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
عزیزم من مکه رفتم دخترمو بردم. مهر و محبت مادری از همه چیز مهمتره. ببین بچه بزرگ شه چه ضربه ای ب رو ...

منم نظرم همینه 

اصلا هم نمیتونم دخترمو از خودم دور کنم تفریحی کنم بدون اون یا یچیزی بخورم

احساس میکنم ظلم کردم بهش

خدا رحمت کنه پدرتون و عزیزم❤

اتفاق خوبی که منتظرش بودم افتاد🤓خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نظرم همینه  اصلا هم نمیتونم دخترمو از خودم دور کنم تفریحی کنم بدون اون یا یچیزی بخورم احس ...

احسنت ب شما مادر گل. سلامت باشی گلم خدا عزیزانتون رو براتون سلامت نگ داره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂