2737
2734
عنوان

بچه ها دختر عمم و عمم اصلا منو پاگشا و دعوت نکردن بعد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 54 پست
بگو باشه وقتی شوهرم رفت سرکار .شوهر منم بیکاره خواهرشوهرم هی میگه مارو دعوت کن منم میگم شوهرم کار پی ...

خوب شوهرم کار داره دیدن میدونن 

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خاله بزرگم نه‌منو نه داداشمو دعوت نکرد بعد عقدمون خونش بعد که دخترش عقد کرد به ما میگفت براچی دخترمو دعوت نمیکنین تازه دخترش هم‌یکسره به من میگفت دعوتمون‌کن خونت منم دعوتش نکردم الان شوهر دختر خالم بهم سلام‌نمیکنه منم محل سگ نمیدم بهش چقدر آدما میتونن پررو متوقع باشن 

2731
بعصیا بدم میاد ک چرا اینقدر رو دارن.... بوووف. شوهر خواهرمم همیشه خودش دعوت میکنه... تازه میگه حاضری ...

خواهر منم همش میگه ما برنجی میخوریم.خواهرمه درست ولی فک کنم خونه منو با رستوران اشتباه گرفته.مهمانی گفتن میزبانی گفتن.فک کنم چون مهمان فک کرده حبیب خداست حالا هوا ورش داشته

من همین یه دونه ام!
2738
خواهر منم همش میگه ما برنجی میخوریم.خواهرمه درست ولی فک کنم خونه منو با رستوران اشتباه گرفته.مهمانی ...

ما شانس نداشتیم.... باور کن. وگرنه خواهرای مردم درک دارن. مهم دیدنه. حالا چ فرقی داره چی باشه.من ک شانس نداشتم اصلا

بعصیا بدم میاد ک چرا اینقدر رو دارن.... بوووف. شوهر خواهرمم همیشه خودش دعوت میکنه... تازه میگه حاضری ...

😨😨😨

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2706