2733
2734
عنوان

بچه ها دختر عمم و عمم اصلا منو پاگشا و دعوت نکردن بعد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 54 پست
بیخیال باش.هربار با خنده رد کن بره

عمم گرین کارت داره یه سال اینجاست یه سال امریکا الان داره میاد ده بار وقتی بود گفته بود میخوام فلانی رو دعوت کنم !!ولی ما که چیزی ندیدیم!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا برای منم همینطور مثل تو ولی من همه رو دعوت کردم جز خانواده پدرمو تا بسوزن

هرکی هم از خونم رفته انقد تعریف کردن 

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2728

چه غذای گرونم دلشون میخواد 😐 من باشم به روم نمیارم یا میگم سرمون فعلا شلوغه کار داریم.اصلا راشون نمیدم خونم وگرنه هروقت دلشون غذای گرون بخواد میخوان آوار شن رو سر من  

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
2740
خواستن بیان بگو نیستیم مسافرتیم 😂 یا بگو شوهرم تا دیروقت سرکاره نمیتونم مهمونی بدم 

درده من یکی دوتا نیست که اینا بخوان بیان پسرعمه همم دلشون میخواد یکهو میشن ۲۰ نفر !!مگه مریضم

پسرم ❤❤😍😍😘😘

[QUOTE=87933090]خواهر منم همش میگه ما برنجی میخوریم.خواهرمه درست ولی فک کنم خونه منو با رستوران اشتباه گرفته.مهمانی ...[/QUOT

از اونطرف هم میشه نگاه کرد 

ممکنه شوهرش تو خونه بهش دعوا میکنه غر میزنه که چرا فلان جا اینطوری بودن یا غذا پختن برای جلوگیری از موارد احتمالی ویه جورایی سربلندی خانواده اش در لفافه شوخی بهتون میگه

درده من یکی دوتا نیست که اینا بخوان بیان پسرعمه همم دلشون میخواد یکهو میشن ۲۰ نفر !!مگه مریضم

ای واااااییییی 😂😂😂 تنها راحت اینه که شناسنامتو عوض کنی دیگه فامیلشون نباشی 😂😂😂😂

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
[QUOTE=87933090]خواهر منم همش میگه ما برنجی میخوریم.خواهرمه درست ولی فک کنم خونه منو با رستوران اشتب ...

نه.شوهرشو میشناسم.خیلی اداب داره.خیلیم باهم راحتیم و راحت حرفشو میزنه.خواهرم میخواست دعوتش کنه.گفت ما فقط برنج میخوریم باید درست کنی برامون وگرنه نمیایم

من همین یه دونه ام!
2706