2737
2734
عنوان

بچه ها دختر عمم و عمم اصلا منو پاگشا و دعوت نکردن بعد ....

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 54 پست
نه.شوهرشو میشناسم.خیلی اداب داره.خیلیم باهم راحتیم و راحت حرفشو میزنه.خواهرم میخواست دعوتش کنه.گفت م ...

خوب شما هم قبل رفتن منو بدین که ما فلان چیز دوست داریم همون برامون بپز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای واااااییییی 😂😂😂 تنها راحت اینه که شناسنامتو عوض کنی دیگه فامیلشون نباشی 😂😂😂😂

😂😂🤣🤣باورت میشه فقط اومدن عروسی و رقصیدن و خندیدن و رفتن البته یکیشون

پسرم ❤❤😍😍😘😘
اخه من اعتقادم اینه که هرجا میری باید تابع قانون اون جا رفتار کنی

اخه در قبال بعصیها هم سکوت جایز نیست 

ممکنه شما برنج نداشته باشی پس اینا دیگه نباید بیان 

واینکه اگر پیشنهاد اومدن دادن چطوری ادم روش میاد بگه نیاین برنج ندارم 

2731
اخه در قبال بعصیها هم سکوت جایز نیست  ممکنه شما برنج نداشته باشی پس اینا دیگه نباید بیان  ...

یکی تو خانواده هست که از این اخلاقا داره و خواهرم همش میگه فلانی اینجور اونجور.منم وقتی این خواهرم تو جواب اینو گفت گفتم تو هم شدی مثه فلانی که منو میدی؟دیگه هیچی نگفت

من همین یه دونه ام!

دخترعمه شوهرمنم پاگشا نکرد هربار منو میبینه میگه بیاید بریم خونمون😑 حالا فرضکن بعد عروسی مثلا ساعت دوازده شب میگه😂بامیگه یه روز بیاید توروخدا😐نمیدونم فازش چیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دخترعموم چندماه قبل من عقد کرد.اون خیلی پرروعه هی میگف مارو پاگشا کردن فامیلای مامانم و فلان و اینا فامیلای بابا هنو نکردن.بابای منم هم خودش هم پدربزرگ مادربزرگشو هم مادرشوهر پدرشوهرشو دعوت گرد برا پاگشاش.حالا من ک عقد کردم اصن ب رو خودشون نیاوردن.مادرشوهر پدرشوهر به درک منو شوهرمو تنهام پاگشا نکردن😂😂

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2740
دخترعمه شوهرمنم پاگشا نکرد هربار منو میبینه میگه بیاید بریم خونمون😑 حالا فرضکن بعد عروسی مثلا ساعت ...

خاله شوهره منم ۴ ساله داره میگه😂😂

پسرم ❤❤😍😍😘😘