2703
2553

الان همش میگن ما رو شام دعوت کن!!شوهرمم کاری نداره اصلا ولی اخه زشت نیست خداییش ۳ سال و نیمه اصلا منو دعوت نکردن!!حالا میگن ما فسنجون دوست داریم برامون بزار بیایم خونت!!😐😐دلمون برایه دستپختت تنگه!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو شوهرم میگه زشته بزرگترا اول بیان...ما کوچکتریم باید بریم بعد دعوت کنیم بزرگ ترا رو

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

چه پرروان

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2714

به من میگفتن  لجم گرفت گفتم هر وقت پا گشا شدم چشم.... برادرشوهرم همش میگفت کی مارو دعوت میکنی دستپختت رو ببینیم همش میگفت تو باید مارو پاگشا کنی بیایم خونتون دیگه کفری شدم گفتم بهش

دقیقا مث من من ۴ تا عمه و سه خاله و دوتا عمو دارم هیچکی منو دعوت نکرد جز دوتا از خاله هام در حالی مامانم همه بچه هاشونو پا گشا کرده بود هنوزم یخورده دلگیرم ولی سر دعوتی خونم همشونو دعوت کردم گفتم بیخیال ادم باید دل گنده باشه

2706