2737
2734
عنوان

اوووخی دلم برا مادر شوهر سوخت 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 61 پست
منفی شد؟؟نگو دیگه بهشون

خخخخ من تو شهرشون غریبم دکتر زنان هم خودشون برام انتخاب کردن 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گاهی غذا درست میکردم، منتظر شوهرم میموندم بیاد بخوریم!  بعد میومد میفهمیدم رفته اونجا، غذاش ...

من بودم ب جات واسش چن بار درست نمیکردم تا حالیش بشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2731

مادرشوهر من یه فرشته به تمام معناست خیلی وقتا بچمو نگه میداره ناهار درست میکنه برام میاره واسه بچمم ناهار جدا میزاره کلا تا حالا نه تیکه انداخته نه چیزی گفته ناراحت بشم خیلی خوبه خیلی مهربونه خدا حفظش کنه تو دعواهای منو همسرم همیشه طرف منو میگیره

مادرشوهر من یه فرشته به تمام معناست خیلی وقتا بچمو نگه میداره ناهار درست میکنه برام میاره واسه بچمم ...

عالیه خدا حفظش کنه برات 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.
برعکس مادرشوهر من همش زنگ میزنه به شوهرم میگه یواشکی بیا ببینمت یا ناهار تنهایی دعوتش میکنه اوایل از ...

اره 

فقط دلشون میخواد بچه ها شون رو ببینن نه عروس نه داماد

اگه به داماد هم احترام میذارن از ترس دخترشان هست

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
2740

دلت واسه هیچ مادرشوهری نسوزه.حالا این یکی مثه آدم برخورد کرده دل سوختن نداره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من الان پنجشنبست شوهرم ناهار میاد بعد من باهاشون تو یه ساختمونم میشنوم مادرشوهرم به شوهرم میگه چه قدر با اون!!دقت کنید اون غذا میخوری بیا یه بار با ما ناهار بخور دلمونو خوش کن!!بعد شوهرمم جوابشو نمیده میگه خداحافظ میاد بالا!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
چ مادر شوهر روشن فکری اجازه گرفته مادر شوهر من اینقدر پروو و مغروره 

اجازه گرفته روشن فکره بدبختی🤔🤔🤔خدایا به پسر من رحم کن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره