2737
2739
عنوان

اوووخی دلم برا مادر شوهر سوخت 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 61 پست
چه مادر شوهر خوبي. مادر شوهر من هرروز به يه بهونه شوهرمو ميكشيد خونه ش، قسنگ پرش ميكرد ميفرستادش پيش ...

با تلفن نمی تونست این کارو بکنه؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب ازمایشت مثبت یا منفی؟؟؟

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱

ان شاالله همیشه کنار هم دلتون خوش و ایام ب کامتون باشه 🌹

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2731

چه قدر خوب..خداروشکر..انشالله مادرشوهرای بامحبت زیاد شن..من انقد نادرشوعرم باهام بده ک دلم پر میشه ک خوبی نداره درحقم ک بگم😢

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
یکی دوبار دعوامون شد و گفتم خانوادت دخالت دارن😞

همین؟ ما صد دفعه دعوامون شد تازه یه دفعش تو خونشون بدتر شدن که بهتر نشدن با خونواده من بدتر چپ افتادن هم خودش هم خونواده ی بی فرهنگش

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
مادر شوهر خواهرم زنگ‌میزنه به پسرش میگه خودت بیا زنت نیار ،،بعد میره اونجا مادرش،میگه زنت ال کرد بل ...

مادر شوهر منم به شوهرم میگفت تنها بیاد! 

إدم خیلی بهش برمیخوره! 

دمدمی بود ها

یه وقتایی هم شوهرم میگفت گفته بدون زنت نیا! خصوصا جلو خودم! 

الان دیگه من برام هیچی مهم نيست! 

شوهرم هم نمیره معمولا 

2738

بچه ها من زدم. مادرشوهرمو بلاک کردم 

چون هر وقت بهم زنگ میزد بخاطر این بود ک شوهرم گوشیش سایلنت بوده یا میخواسته حال اون و بپرسه یا هر چی خلاصه هیچوقت بخاطر من زنگ نزده

منم زدم بلاکش کردم 😶😶😶😶

البت تو تماس ها 

اون نمی‌فهمه میدونم 

💜
یعنی در تاریخ نی نی سایت,همچین کاری بعیده😆😆😆😆

مادرشوهر منم همچین درک و فهمی داره. ولی حیف که هر از گاهی دچار وسوسه های شیطان میشه ...

یعنی میزنه هرچی لطف و محبت کرده رو خنثی میکنه ...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
مادرشوهر منم همچین درک و فهمی داره. ولی حیف که هر از گاهی دچار وسوسه های شیطان میشه ... یعنی میزنه ...

شوخی کردم اون حرفو گلم,منظورم جو نی نی سایت بود😆😆

از حق نگذرم مادرشوهر خودم عالیه,خیلی خوبی میکنه

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
چه مادر شوهر خوبي. مادر شوهر من هرروز به يه بهونه شوهرمو ميكشيد خونه ش، قسنگ پرش ميكرد ميفرستادش پيش ...

شوهرت باید عاقل باشه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
با تلفن نمی تونست این کارو بکنه؟

نه حضوري چشم تو چشم لابد ميوه هم پوست مي كند ميذاشت دهن شوهرم و حرفاشو بهش ميزد😆😂 شوخي مي كنم اما هروقت از خونه مامانش مي اومد حالش دگرگون بود، خداروشكر راهمون دور شد از هم