2737
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38062 بازدید | 1067 پست

من باهات موافقم استارتر

منم بودم دوست نداشتم،بنظر من به اون بچه هم حس خوبی دست نمیده که همسن خواهر زادش باشه...

بقول خودت باید زودتر به فکرش میفتاد الانم میتونه با بچه های شما سرگرم شه

از طرف دیگه کلا بچه وسیله سرگرمی نیست که آدم بخواد برای سرگرمی و رفع بی حوصلگی بدنیاش بیاره

پ ن:کسایی که مخالفن ریپلای نکنن این نظر منه😒

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچم 2/5سالشه خودم نزدیکه 25هستم مامانمم 46اگه الانم بگه بچه میخوام مخالفت نمیکنم بذار خودش تصمیم بگیره که بعدا نگه تو نذاشتی تک فرزند خیلی سخته میدونی چند سال دیگه شاید نتونی بابا مامانتو جم کنی اون بچه بتونه مادرت هم سنی نداره

واییییییی نه ترو خدا  من خودم الان باردارم بعد مامانم بچه بیاره؟؟؟؟؟

بچه تورو بزرگ کنه هم از تنهایی در میاد هم اینکه تو راحت میشی 

ولی چه مامان مظلومی داری.من مامانم تصمیم بگیره یه کاری بکنه من بگم نکن از 15 ناحیه جرم میده  

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
2731

ولی در هر حال به خودت اجازه نده که برای مامانت تصمیم بگیره.گناه داره اینجوری احساس پیری میکنه سعی کن درکش کنی گور بابای حرف مردم.مگه خلاف کرده از شوهرش بچه بیاره

دست منو بگیر.حالم جهنمه.از حس هرشبم.هرچی بگم کمه.
نمیشه بابا من خودم الان باردارم خیلی ضایسسسسس

شما خودت خیلی زود عجله کردی برا ازدواج و تنهاشون گذاشتیاااااا تازه تک فرزندم بودی ....حالا هم خیلی زود گذاشتی بچه دار بشییی!!!!!!!!!!!!!

مامانت حق داره اصلنم زشت نیست ...شما دیگه بفکر بچه خودت باش خانومی

2740
من باهات موافقم استارتر منم بودم دوست نداشتم،بنظر من به اون بچه هم حس خوبی دست نمیده که همسن خواهر ...

آره بچه بیچاره میشه اسیر روزای پیری و کوری پدر مادرش

هیچکس به اون بچه فکر نمیکنه

همین جوری الان هم باردار شه چهل سال اختلاف سنی دارن

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
وای من برعکس زن حامله میبینم حالم دگرگون میشه اینقد از حاملگی و زایمان نفرت دارم. فک میکنم زن حامله ...

منم

بعد بچه اولم دوست داشتم

ولی بعد دومی اینقدر زندگیم سخت شد که ادم حامله میدیذم منقلب میشدم و میشم

کاربر ۸۹، اکنون ۹۸! 
آره بچه بیچاره میشه اسیر روزای پیری و کوری پدر مادرش هیچکس به اون بچه فکر نمیکنه همین جوری الان هم ...

اصلا کسایی که میگن مگه چی میشه و بیاره و اینا رو نمفهمم...

مگه بچه عروسکه که بیاره سرش گرم بشه یا بشه همبازی بچه استار...

درسته که مادرش سن زیادی نداره ولی خب دلیل نمیشه...البته من دیدم همچین مواردی رو ولی همیشه اینجوری بوده که بارداری ناخواسته پیش اومده براشون نه اینکه بخوان برای سرگرمی بچه بیارن

بقول خود پاستیل میتونه سرپرستی ی بچه رو قبول کنه کلی ثواب داره، کلی سرگرم میشه و کلی حس خوب بهش دست میده

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706