2737
2739
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38062 بازدید | 1067 پست

گلم اون بچه هم مثل بچه های دیگه خدا رو داره.. شما الان بارداری خودتو به خاطر چنین مسائل ساده ای بهم نریز. بعدشم ما که از آینده خبر نداریم پس دلیلی برا ناراحتی و نگرانی نیست.. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای تو که بچه مادرت ،نمتونه خواهری وبرادری کنه حداقل برای بچه ات هم بازی خوبی میشه اخییییی چه خوشم میاد ازین مدل چون وخودم وخاله ام هم همین مدلی بودیم

به وقت تولد دوقلوها  
2731
وایییییی نه ترو خدا من اصلااااااا دوست ندارم بیاره من خودم باردارم بعد مامانم بعد من بیاره؟

مگه چیه بابا 

دختر خاله من از مامانم بزرگتره

مامانت جوونه

پیش شوهرتم زودتر پیش دستی کن بگو مامانم یه بچه بیاره از تنهایی در بیاد

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

اشتباه مادرت این بود که شما رو زود حامله شد. سن جوونیش به کل صرف بچه داری شد. الانم به همین خاطر احساس تنهایی میکنه چون هدفش از زندگی همین بچه داری بوده و میخواد ادامش بده

همونطور که تو امضام گفتم.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

حق تصمیم گیری با تو نیست اخه ک موافق یا مخالف باشی...مامانت احساس کرده نیاز داره ی نفر دیگ به خانوادتون اضافه بسه... جلوشو بگیری تا چن سال دیگ بخوادم نمیشه و تا اخر عمر حسرتش میمونه ب دلش اونم ب خاطر خود خواهی تو 

نیستش ولی خب اگر بخواد دوباره بگه چون دلایل خودمو دارم و تو کامنت گفتم بشدتتتتت باهاش مخالفت میکنم ...

بچه دار شدن فقط وفقط مربوط به زن وشوهر هست و مطلقا به هیچ کس دیگه ای ربط نداره

به نظرم مادرتون زیادی به حرفتون بها می ده

2740
 به من ربط داره چون ما یه خانواده ایم چون بحث زندگیه یه بچس فقط علاقه مامانم که نمیشه چون این ...

خودت بارداری الان تو این سن؟

اگه آره از مادرت اجازه گرفتی که انتظار اونم ازت اجازه بگیره؟

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

به مامانت بگو  چند ماه صبر کن تا بچه ی من دنیا بیاد.

مطمئن باش پشیمون میشه

چون 

اولا سرش با بچه ی شما گرم میشه

دوما سختی هاش یادش میاد

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

شک نکن ک بارداره خاسته یجوری بهت بگه نزاشتی خخ

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
عزیزم من خودم باردارم  میگم خب مامانم که میخواست چرا 2سال پیش نیاورد چرا زودتر نیاورد  م ...

خوب مادرت اشتباه کرده و فکر میکرده یکی کافیه از وقتی شما رفتی فهمیده که واقعا تنها شده 

به نظرم با مادرت مخالفت نکن درسته برات مشکله ولی بعدها متوجه میشی که خوبه بچه ات یه دایی یا خاله داشته باشه یا در سن کهولت پدرو مادرت بار نگهداری آنها فقط به عهده شما نیست 

شما پیش پای خود رو نبین به بیست سی سال آینده فکر کن که یه خواهر یا برادر چقدر دست کمک ت میشن

به شوهرت هم بگو من خودم مادرم رو تشویق کردم چون می خواستم بچه ام خاله یا دایی داشته باشه 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2706