2752
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38063 بازدید | 1067 پست

چی میشه مگه 

زندگی خودشه ..زن و شوهر فقط حق دارن تصمیم بگیرن و لاغیر ...مگه شما سریع بعد ازدواج باردار شدی مادرت و دیگران دخالت کردن؟!😕

دخترای ایرانی باردار میشن به امید اینکه مادرشون یا مادرشوهرشون بچه نگه دارن شمام الان نگران این موضوعی ولی واقعیت اینه که خودت باید بچتو نگه داری 

بعدم حرف شوهرت و مردم پشیزی ارزش نداره آدم هر چقدر سنش بالاتر میره میفهمه حرف مردم کیلو چنده آدم باید کاری بکنه خودش راضی باشه تمام

من خودم به شخصه این جریانو نمی پسندم تو این سن دیگه باید وقتشو صرف خودش ونهایتا نوش بکنه .داشتن بچه تو این سن وبااین شرایط درست نیست.البته جرم هم نیست وهرکس سلیقه وعقیده ای داره.ولی شرایط شما خاصه .خانمی که دخترشوهر داده نباید به فکر بارداری باشه .حتی اگه شما ازدواج هم نکرده بودی یه حرفی ولی الان....من نمی پسندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما سه تا بچه ایم

من بزرگترین  و دوتا برادر

با اینکه دو. تا برادر مجرد تو. خونه دلشتم ولی بعد. ازدواج من مامانم هوس کرده بود بارداربشه

کلا بعد. از. رفتن دختر. احساس تنهایی میکنن که زودگذر

منم با نظر. دوستمون موافقم که بگو زمان بده بجه من به دنیا بیاد

چون نوه شیرین و. همون طعم فرزند. خود ادم داره مادرتون یادش میره که بچه میخواسته و تنهاییش پر. میشه با بچه شما

دوستان میگن عیبی نداره خیلی هم عیب داره به نظر. من با داماد

دوباره بچه دار. بشی

اگر میخواستن باید زودتر. میاوزدن نه الان دیگه

عزیزم مامانتم گناه داره. اگه واقعا بخواد و بتونه بچه بیاره چه اشکالی داره؟ شاید اولش یه جوری باشه ولی بعد عادی میشه. اره واقعا بنده خدا راست میگه خیلی تنها میشه. تک فرزندی اصلا خوب نیست. اصلا سخت نگیر

2731
به شوهرم ربط نداره ولی خودم دوست ندارم اصلا

یک درصد فک من ناخواسته باردار شده والان اینجور میخواد ببینه واکنش تو چیه، بجای اینکه مخالفت کنی و بهش استرس وارد کنی تشویقم باید بکنی، سنی ندارن، همسنای مادرتون هنوز مجردن، 

مگه قرار شوهرشما یا شما بزرگش کنید؟ این یه چیز شخصی بین پدر و. مادرتون به بچه آدم هم ربطی نداره چه برسه دوماد و بقیه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
من خودم به شخصه این جریانو نمی پسندم تو این سن دیگه باید وقتشو صرف خودش ونهایتا نوش بکنه .داشتن بچه ...

همچین میگی داشتن بچه تو این سن درست نیست انگار داری درباره یه پیرزن حرف میزنی، ۳۹ سالشه نه ۹۳ سالشا، عیب ما اینکه به همه کاری کار داریم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
نیستش ولی خب اگر بخواد دوباره بگه چون دلایل خودمو دارم و تو کامنت گفتم بشدتتتتت باهاش مخالفت میکنم ...

من نفهمیدم طبق دلایل قبلیتون که بابچه مخالف بودین بخاطر شرایط و آینده نگری و.... ولی الان میگین بهزیستی؟ مگه بچه آوردن خود آدم چ مشکلی داره که بخواد بره از بهزیستی بیاره؟ 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
همچین میگی داشتن بچه تو این سن درست نیست انگار داری درباره یه پیرزن حرف میزنی، ۳۹ سالشه نه ۹۳ سالشا، ...

یباردیگه پیام منو بخون!!!!!

من نوشتم به شخصه  یعنی برای خودم .بعدش هم گفتم هرکس سلیقه ای داره .وعقیده ای.

وقتی این خانم جریانو تعریف کرده نظرخواسته حالا چه مخالف چه موافق .اگه موافق بودم دخالت در امورکسی نبود؟؟؟

لطفا اول بادقت بخون بعد روصحبت من نظر بذار

ببین خاله بزرگه من ک بچه اولشو ب دنیا اورد چندماه بعد مامان بزرگم خاله کوچیکم رو بدنیا اورد،یه قسمتی از بارداریشون همزمان بود....اصلا اشکال نداره خیلیم باحاله.

سلام😂

توی ۳۹ سالگی بارداری اصلا جالب نیست تازه اگه الان اقدام کنه ۴۰ سالش شده...

معمولا میگن خانمها بهتره تا ۳۵ بچشون رو بیارن هم برای مادر بهتره هم جنین‌چون بعد این سن احتمال ابتلا به دیابت بیشتر هست که برای مادر و جنین ضرر داره...

در مورد اختلاف سنیتون هم حق دارید بهتر بود یه خواهر یا برادر با اختلاف سنی کم با شما(حداکثر ۳ سال) میووردن ....

اختلاف سنی زیاد بین خواهر و برادر از دید روانشناسی به بچه ها ضربه میزنه و بهتره که نباشه..

اصلا فاز خانمهایی که تو سن بالا فقط به خاطر خودخواهیشون یه بچه میارن رو نمیفهمم!انگار بچه عروسکه که همدم تنهایی یه نفر بشه  

من هفت سال از مامانت بچه ترم و دارم اولین بچمو میارم. تا این سن زندگی کردم کیف کردم سفر کردم درس خوندم کار کردم.ولی مامان شما بهترین سالهای عمرش و جوونیشو گذاشته پای شما .حالا که تنها شده از 39 سالگی تا چند سالگی باید به خاطر حرف مردم و خوشایند همسر شما و اقوام باید تنها بمونه.بنده ی خدا سنی نداره حقشه.همونجوری که بقیه حق ندارن به ما بگن کی بچه بیاریم یا نیاریم . ما هم برای عزیزانمون باید همینجوری باشیم.