2752
2734
عنوان

بابام بلند شده میگه از خدا میخام به صبح نرسی🥺😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1950 بازدید | 85 پست

نماز هم میخونه😏بهش کاری نداشت باش فقط بسپرش به خدا 

عزیزم توکلت به خدا باشه بهش نزدیک شو فقط ازش بخواه در آینده یه همسر و همراه خوب بهت بده که از شر اینا خلاص بشی 

اگر بتونی درس بخونی و دستت تو جیب خودت بره که عالی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا این خانواده رو نسیب گرگ بیابون هم نکنه 

دیگه خسته شدم کی تموم میشه الانم بلند شده میگه چرا میخوابی میگم خوابم میاد میگه بخوابی بیدار نشی دیگه🥺

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️
روانین چقد اینا ببخشیدا 

دیگه خستم کردن هیچکس حمایتم نمیکنه🥺

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️
2731
دیگه خسته شدم کی تموم میشه الانم بلند شده میگه چرا میخوابی میگم خوابم میاد میگه بخوابی بیدار نشی دیگ ...

به نظرم بابات که پیرتر شد همه ی اینارو تلافی کن تا بفهمه چه دردی کشیدی از دستش

نماز هم میخونه😏بهش کاری نداشت باش فقط بسپرش به خدا  عزیزم توکلت به خدا باشه بهش نزدیک شو فقط ...

همسر هم نیست دیگه به هرکی میگم ک بابام اینجوریه میخای کات میکنن

همین اکسم الانم باهام حرف میزنه میگه عاشقتم ولی نمیشه با این وضع🥺

دیگه خستم کردن هیچکس حمایتم نمیکنه🥺

عزیزم 😔منم شوهرم بابچه هام بدرفتاری میکنه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
به نظرم بابات که پیرتر شد همه ی اینارو تلافی کن تا بفهمه چه دردی کشیدی از دستش

پیر نمیشه ک 53 سالشه از من جون تره تازه این پیر شد بازم داداشام گیر میدن ک🥺

پیر نمیشه ک 53 سالشه از من جون تره تازه این پیر شد بازم داداشام گیر میدن ک🥺

داداشات مطمئن باش ازدواج کنن ولش میکنن میرن پیرتر که بشه خراب شو رو سرش ادم لجنیه خدا به مامانت صبر بده 

نمی تونی ازدواج کنی؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤