2752
2734
عنوان

اومدم بهتون بگم کار خوبی کردین توسن کم ازدواج کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 7685 بازدید | 208 پست
درسته عزیزم تو یه سری جاها بالاخره طرز فکر ها متفاوته اگر من حرفی زدم احیانا ناراحت شدید واقعا منظ ...

وقتی هدف مشخص داریم پس نظرات متفاوت باعث رشدمونه.

ناراحت نشدیم.

ممنون که دغدغه بچه هامون رو دارید.

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
وقتی هدف مشخص داریم پس نظرات متفاوت باعث رشدمونه. ناراحت نشدیم. ممنون که دغدغه بچه هامون رو دارید.

❤️❤️❤️

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندتا پسربچه 12.13 ساله میشناسین ک برن معامله کنن؟! تو 19 سالگی میلیاردر باشن؟ 

یه نفر . اما موضوع بحث ما تربیت درست از همه جهات توی زندگی بود که این توانایی و پشتیبانی رو والدین این آقا با بصیرت و آگاهی به بچه شون آموزش داده بودن مد نظرم بود نه کمیت ماجرا

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2731

من ۱۷سالم بود ک دیگ اومدم سر خونه زندگی شکرش راضیم.اما ی اشتباه کردم خیلی زود بچه اوردم و دومی رو هم ناخواسته خدا بهم داد خیلی اذیت میشم🤦‍♀️😬

اِلهی و رَبّی مَن لی غَرُک:(خدایا جز تو من کسی رو ندارم.)🙏💚

ازدواج رو به عنوان یک گزینه در کنار تمام گزینه ها نگاه کن 

نه به شکل گزینه تک و تنها که فقط اونو ببینی

آدم اگه درسشو بخونه شاغل بشه و به کلی از هدفهای دیگش برسه حتی اگه ازدواجم نکنه ( شرایطش جور نشه ) خیلی نباید احساس سرشکستگی کنه 

اینکه کلی دختر سن بالا دوروبرت هست ک ازدواج نکردن دلیل نمیشه بخاطر اونا بقیم بگن خوبه پس ! خودت ازدو ...

چه طرز نظر دادنه، صبر نکنه چیکار کنه؟

دختران دهه شصت رو جامعه ای که الان دختران ده هشتاد رو به زود شوهر دادن تشویق می‌کنند رو به دیر ازدواج کردن سوق دادن.

ضمنا چهل سالگی سن یائسگی نیست ۵۵ سن یائسگی زنانه.

راهکاری داری واسه این مشکل دهه شصت بفرما

برای ازدواج نمیشه سنی مشخص کرد 

هر آدمی خودش باید اونقدری از خودش شناخت داشته باشه که بدونه چه زمانی می‌تونه یه شریک برای زندگیش انتخاب کنه 

هیچوقت برای ازدواج دیر نیست 

دارین میبینین تو جامعه ازدواج تو سن بالا دیگه یه ضعف تلقی نمیشه:)

حاج قاسم تو وصیت نامه شون هم اتفاقا میگن که حکومت باعث استحکام خانواده میشه و از طرفی هم همین حکومت ...

زندگی کوتاه تر از اونی هست که به بچه گی بگذره . پیامبر ص می فرمایند . زندگی بچه هاتون رو سه قسمت کنید . 6 7 سالگی پادشاه هستند و 6  7  سال  دوم سخت تر بگیرید تربیت شون رو .   6  7 سال  سوم بیاریدشون توی مقام مشاوره و تصمیم گیری . سوالی که اینجا مطرحه اینکه چند درصد از جوان های 18 ساله تا 21 ساله می تونن تصمیم های درستی توی زندگیشون بگیرند . چند درصد می تونند زندگی خودشون رو اداره کنند . ...... چه سال های که عمرم پای انتگرال و ماتریکس و حد .... به حدر نرفت .ما به معلم های مثل شما احتیاج داریم پایدار باشید  خدا نگهدار .

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
احتمالا دبیر دینی هستید لطفا وقتی تخصص ندارید سرتون تو کار خودتون باشه مشاوره ازدواج ندید😐

ایشون داره مثل بقیه و مثل خود شما نظر میده این چ ادبیاتیه؟

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
2706