2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266988 بازدید | 35847 پست
هی همه میگن دس به کار شید منم میگم که شوهرم نمیخواد و بخاطر وضع اقتصادی نمیاریم ولی خسته شدم تا کی م ...

دقیقا بهونه های ماست 😉

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
به گرمیجاته

چی به گرمیجاته ؟

شیر خیلی سرد هست اونم شیر چرب

من شیر پاستوریزه هم نمیخورم فقط طبیعی

اونم روزی دوکیلو خیلی بده خیلی

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توش یه چیزی بریز که گرمی باشه مث خرما یا شیره انگور خوشمزه ترهم میشه

نه از امروز تعطیلش میکنه 

تموم تلاشم رو میکنم

به شوهرم هم میگم دیگه نخره

کلا من گرمی نمیخورم

ولی از الان سعی میکنم رعایت کنم

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2731
چی به گرمیجاته ؟ شیر خیلی سرد هست اونم شیر چرب من شیر پاستوریزه هم نمیخورم فقط طبیعی اونم روزی دو ...

منظورم میوه به،اره لبنیات گوشت،و....همهسرد باید باگردو.اویشن زنیان،دارچین واینا مصرف شه،همچی بخور ولی روشون گرمیجات بزن من مرغ میخورم ولی روش سیر ودانه سیاه واویشن میزنم،شیر باعسل و..

اللهم صل على محمد وال محمد
گرمیجات،هروز خرما،اویشن،پونه،عسل،ارده،دونه سیاه،سیر،زردچوبه،زنجبیل،زنیان ،نعناع،زیتون انجیر،کشمش،موی ...

عزیزم از کجا فهمیدی   بدنت  سرده   طبعت  سرده.  

من   بیشتر  وقتا  شکمم   سرده . نمیدونم  ربطی داره

عزیزم از کجا فهمیدی   بدنت  سرده   طبعت  سرده.   من   بیشتر  وقت ...

من بلغمم بالا بود خرروز صب بلغم داشتم،معمولا هم همیشه سردمه،جنوبیم ولی اصلا زیر کولر نمیخوابم خییبلی سردیم میگیره بدنم سرده،برا بلغمم بش گفتم وهمبشه ببحال حوصله چیزی ندارم فقط دراز بکشم اون گفت سردی داری

2740
من بلغمم بالا بود خرروز صب بلغم داشتم،معمولا هم همیشه سردمه،جنوبیم ولی اصلا زیر کولر نمیخوابم خییبلی ...

من که  نمیدونم  مزاجم  چیه.   خب خداروشکر  که مشکلت برطرف شد عزیزم

من بلغمم بالا بود خرروز صب بلغم داشتم،معمولا هم همیشه سردمه،جنوبیم ولی اصلا زیر کولر نمیخوابم خییبلی ...

منم رحمم سرده . من کلا باورتون نمیشه ۶ ماهه شاید ماهی یک لیوان شیر بخورم یا هفته ای یکبار پنیر . کلا لبنیات حذف کردم بجاش قرص مکمل میخورم

اما گاهی ترشی میخورم که زود جای با زنجبیل ودارچین و زعفرون روش دم میکنم میخورم

فعلا که بی نتیجه بوده

حالا تلاشم میکنم باز

ممنون از اطلاعاتت

من که  نمیدونم  مزاجم  چیه.   خب خداروشکر  که مشکلت برطرف شد عزیزم

تو تلگ رام بزن متخصص پوست وطب سنتی برات میاد اسمش خانم بابایی اون تشخیص میده وکامل برات وقت میذاره

منم دقیقا همینجوری هستم . تو اوج گرما بدنم یخ هست . تابستون زیر کولر ابدا نمیخوابم حالت عادی هم دو تا پتو باید بندازم . تنم مخصوصا پهلوهام و زیر شکمم تیکه ی یخ هست .

ولی بلغم نمیدونم چیه تو میگی صبح ها بلغمم زیاد بود ؟ چی هست ؟

2706