2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266988 بازدید | 35847 پست
دوستان کسی هست کمک کنه؟؟ من این ماه که کورتاژکردم نمیدونستم مجدد باردار هستن و شبی سه تا لتروزول و ...

از بقیه ی چیزا خبر ندارم ولی من با اینکه آمپول آزاد سازی زدم کیست گرفتم😔فولیکول تا 21خوبه واسه تو چنده؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

خانوما من سه سال و نیمه ازدواج کردم از روز ازدواجم تا ب امروز برا یه بار جلوگیری نکردم هم من همشوهرم بشدت علاقه داریم ب بچه دیروز تافهمیدم باردارم از تجربیاتم بگم من طبعم سرده،سرد مزاجم رفتم پیش یه متخصص پوست وطب سنتی برا سردیم چون خیلی مریض بودم،وسطای رمضون شروع کردم دارو خوردن ک تالان پریود نشدم بهشم کفتم گفت سردی رحم داشتی با دارو گرمیجات گرم شدی،شاید این معلومات بدردتون خورد،بایه سردی کوچولو سه سال باردار نشدم شکم باید گرم بشه تابچه بگیره

اللهم صل على محمد وال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما من سه سال و نیمه ازدواج کردم از روز ازدواجم تا ب امروز برا یه بار جلوگیری نکردم هم من همشوهرم ...

ممنون از راهنماییت 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2731
از بقیه ی چیزا خبر ندارم ولی من با اینکه آمپول آزاد سازی زدم کیست گرفتم😔فولیکول تا 21خوبه واسه تو چ ...

گفت هر تخمدان فکر کنم سه تا بالای بیشت دارم . ابته ۱۸ و ۱۹ هم داشتم .

ولی امپول نزدم

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
من 3 ماهي hcgميزنم ماه پيش عکس رنگي انداختم اين ماه هم hcgزدم  اين ماه دلو کمر درد مداوم دارم ن ...

عزیزدلم انشاالله مامانی

تموم کسایی که میرن عکس رنگی ماه بعدش باردار میشن

منتظر خبرای خوبت هستیم

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
خانوما من سه سال و نیمه ازدواج کردم از روز ازدواجم تا ب امروز برا یه بار جلوگیری نکردم هم من همشوهرم ...

چی خوردی برای گرمی رحم ؟

اره گلم اینم خیلی موثر هست . زیاد ازش شنیدم

استارتر  باردار  شدی؟؟؟

اره گلم سارا جونم حدودا هفته ی ۸ باید باشه . خداروشکر نتیجه گرفت

2738
عزیزدلم انشاالله مامانی تموم کسایی که میرن عکس رنگی ماه بعدش باردار میشن منتظر خبرای خوبت هستیم

منم چندماه پیش رفتم عکس رنگی ماه بعدش اینقدر امیدوار بودم ولی باز 😢😢😢خدا دل هممونو شاد کنه🙏

وایییییی 😂😂😂😂😂😂شوهر منم میگفت ب دکترت بگو ما اگه دخیل بسته بودیم الان بچه داشتیم 😐

سلام میگی چه دارویی مصرف کردی ماهی که باردار شدی؟شوهرت چی؟ما هم مثل شماییم😢مبارکه باشه

یه صلوات مهمونم کنید
چی خوردی برای گرمی رحم ؟ اره گلم اینم خیلی موثر هست . زیاد ازش شنیدم

گرمیجات،هروز خرما،اویشن،پونه،عسل،ارده،دونه سیاه،سیر،زردچوبه،زنجبیل،زنیان ،نعناع،زیتون انجیر،کشمش،مویز،شربت عسل،دمنوش،شیره انگور و....اینا گرمیجاتن باید وقتی غذای سرد بخوری یکی از اینا روش بذاری،گوشت،ترشیجات،لبنیات،اب سرد،سس،رب،اینا وخیلی چیزا دیگ سردی میارن ک بابد بامصلح خورده بشن ،من فقط یک ماه رعایت کردم از رمضون،الان دیدم باردارم،تو اگ سردی داری،همه غذاهات بامصلح بخور مثلا سوپ یکم روش اویشن یادونه سیاه یه حبه سیر بذار،برا برنجت روغن زیتون وزردچوبه و.......خداکنه نتیجه بگیری واقعا ارزششوداره 

اللهم صل على محمد وال محمد
فولیکت که خوبه  اچ سی جی زدی؟

اره زدم رفتم گفت ۲۳ میله همون روز زدم تا چند شبم اقدام داشتیم بعدش یه شب درمیون  نمیدونم چی بشه دیگه امیدی که ندارم کلا هرماه وضعم اینه ته دلم وصل میکنم به خدا که خالی نشه که نور امید سوسو بزنه توش ولی وقت که همش یه خط بی بی چک میبینم از توی دستشویی گریه میکنم تا چند ساعت شوهرمم همش میگه عیب نداره حتما مشکل از من بوده تو فولیکولت خوب بود 😢😔😢😔این ماه هم منتظره نمیگه ولی از رفتارش میشه فهمید😔طفلی خیلی امیدواره نصف ناراحتیم بخاطر اونه که اینقدر خوبه کاش خدا بخاطر اون بهمون نی نی بده😢😢😔😔😔

گرمیجات،هروز خرما،اویشن،پونه،عسل،ارده،دونه سیاه،سیر،زردچوبه،زنجبیل،زنیان ،نعناع،زیتون انجیر،کشمش،موی ...

خدارو شک تو ماه اول جواب گرفتی منم چندماه پیش حسابی افتادم رو گرمی جات تمام مواد غذایی مضرم مث سس و ترشیو...حذف کردم ولی نشد که نشد البته دکتر نرفتما از تو نت میخوندم ولی در کل گرمیجات بی تاثیر نیست 👍

گرمیجات،هروز خرما،اویشن،پونه،عسل،ارده،دونه سیاه،سیر،زردچوبه،زنجبیل،زنیان ،نعناع،زیتون انجیر،کشمش،موی ...

من نمیتونم اینو رعایت کنم

خودمهم میدونه این مشکل رو دارم

بخاطر اعتیاد زیاده از حدم به که سرد هم هست 

خدا خودش یه کاری کنه تا بتونم بزارمش کنار

من حتی از حضرت محمد هم حدیث خوندم که زنی که برای بارداری تلاش میکنه نباید بخوره ولی دست خودم نیست

وحشتناک بهش علاقه دارم 

شوهرم بنده ی خدا هر چی در میاره خرج من میکنه 

خدایا خودت کمک کن 

2706