2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 267073 بازدید | 35847 پست
😂😂😂😂😂😂واااای عالی بود کلا درین زمینه خیلی نابابم😂😂😂😂

من از وقتی این تاپیکو زدم صبرم کم شده انگار..

وگرنه همش میگفتم چرا بعضیا قبل موعد بی بی میزنن اخه 😒😒😒 خودم الان از همه بدترم 😩😓

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
میان کوفتیا,  حالا ببین کی گفتم🤕

تو حالا ببین کی گفتم 😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

یه اتفاق عجیب..اینماه کمردرد ندارم.. فقط بعد امپول تا چند روز داشتم و تموم 😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من همین الانم تو فکرم فردا بی بی بزنم بعد چون الان فقط یه دونه بی بی چک دارم هی به خودم میگم اینو ح ...

نیلا تا دو روز ب موعدت صبر کن لاقل..الان زوده ک 😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه اتفاق عجیب..اینماه کمردرد ندارم.. فقط بعد امپول تا چند روز داشتم و تموم 😟

هر ماه قبل پریود داشتی؟؟ 

من قبل پریود تا قبل اقدام فقط جوش و دل درد بود علائمم

الان سینه و سر و کمر و کوفت و...  هم اضافه شده😂😂

هر ماه قبل پریود داشتی؟؟  من قبل پریود تا قبل اقدام فقط جوش و دل درد بود علائمم الان سینه و س ...

😂😂😂یعنی فقط اینماه درد سیته داری 😍😍 اره قبل پریهام همش کمردرد داشتم... جوری ک یه ربع ب زور میشتم یه جایی ک بدون تکیه بود 😯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂یعنی فقط اینماه درد سیته داری 😍😍 اره قبل پریهام همش کمردرد داشتم... جوری ک یه ربع ب زور میشت ...

از وقتی رفتیم تو اقدام درد سینه دارم,  این ماه بیشتر تر شده

یه چیزی بگم؟؟؟ 

شوهرم دیشب میگفت نکنه داریم اشتباه میزنیم؟  اخه تو همه جات باد میکنه جز شکمت😂😂😂😂

اره نهاااایت سعیمو میکنم تا 5شنبه نزنم. ولی 5شنبه اگه پری نشم حتما میزنم

من انقد پیشرفته اممممم 👏👏😇😇😇 که هر ماه یه علائمی دارم یه علائمی ندارم..اصلا خودمم نمیفهمم چ خبره.. ولی هر ماه میگم خب حاملم.امشب نگا هاله سینم میکردم میگفتم خب تیره شده حاملم.. رگاشم پیداست.. 😉کلا تو توهمم😳😳😳😳😰😰😰😟😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از وقتی رفتیم تو اقدام درد سینه دارم,  این ماه بیشتر تر شده یه چیزی بگم؟؟؟  شوهرم دیشب م ...

وایییییی 😂😂😂😂😂😂شوهر منم میگفت ب دکترت بگو ما اگه دخیل بسته بودیم الان بچه داشتیم 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شایدم ایندفه دیگه توهم نباشه😎😎😎😎😎

فر ا معلوم میشهههه 😂😂من از الان دارم ب بی بی منفی فکر میکنم که تو ذوقم نخوره 😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706