2752
2734
عنوان

اختلاف سنی ۱۵ سال برای ازدواج

885 بازدید | 66 پست

۱۴ سال اختلاف سنی 

اما همه جوره اوکی باشی با طرف سه سال دوست صمیمی ای باهاش کامل میشناسیش  ......

وارد رابطه شی با فکر ب ازدواج نه اما تهش چی؟؟؟ این رابطه از ریشه غلطه اما طرف همه جوره عالیه یعنی ایرادی نداره ک تو ذوق باشه

و دوست داریش اونم دوستت داره اما همین اختلاف سنی  قطعا عواقب بدی داره! باید چیکار کرد؟؟؟؟ 

ولی با زیاد شدن سن این اختلاف سنی خیلی تابلو میشه تو همه جنبه های زندگی شاید الان هردو جوون باشن اما تا ابد اینجوری نیس!

لطفا سن نپرسید!

اگ فقط رابطه دوستی بود اوکیه مهم نیس اما ازدواج ! ولی میگم اخلاقی ظاهری اعتقادی فکری مالی و... همون چیزیه ک مد نظرمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه نمیخوایش سنشو بهونه نکن...اگه مثلا لئوناردو دیکاپریو بود حتی اسم سنم نمیاوردی....همه چی رو هم با هم هیچکی نداره...هم سنتم زیاده ولی اکثرا چیزی ندارن پس تو اونارو نمیخوای، نمیشه هم خدارو بخوای هم خرما رو...مردا هم یائسگی ندارن پس بهونت چیه؟ زایمان اینا هم ندارن که پیری زود رس بگیرن، خودتم انگار دلت باهاشه نیا اینجا از بقیه نظر بخواه، هر کسی فقط بر اساس دیدگاه شخصی خودش نظر میده نه بر اساس چیزی که به نفع توئه

من با شوهرم ۱۵ سال و نیم اختلاف سنی داریم

سازش و تفاهممون خوبه خیلی باهم کنار میایم در واقع انعطاف داریم و همدیگرو تحمل میکنیم اما در رابطه با همه اینطور نیست

خیلی مهمه که چند سالتونه

نکته ای که برای ازدواج من مهم بود بچه دار شدنه

دوست نداشتم زود بچه دار بشم اما از طرفی اختلاف سنی بچم با پدرش زیاد میشد

من برای خودم دوست ندارم

۲۵ بشم طرف میشه ۴۰

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

به نظرم اختلاف سنی 14 سال خیلیییی زیاده 

مثلا وقتی شما وارد جوونی میشی ایشون می‌ره توی بزرگ سالی و ممکنه خیلی از خوشی ها رو تجربه نکنی چون اون دیگه از سنش گذشته و این حرفا 

به نظرم نکن 

اگه نمیخوایش سنشو بهونه نکن...اگه مثلا لئوناردو دیکاپریو بود حتی اسم سنم نمیاوردی....همه چی رو هم با ...

به عنوان کسی که با اختلاف سنی زیاد ازدواج کردم باید بگم سن خیلی مهمه

خب بشه که چی؟

خب من جوون دوست دارم یکی که باهم پیر بشیم 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید