2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کلیه اش سرد شده به هییچ وجه نباید باد بخوره. اگه کلیه هاشو با روغن زیتون چرب کنی و ببندی بعد بخوابه خیلی کمتر میشه

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

با پزشک مشورت کنید. در کل بستگی به این داره شب ادراری از همون اوایل کودکی وجود داشته و ادامه پیدا کرده یا اینکه جدیدا این مشکل پیش اومده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

من از شدت کتک هایی که مادرم میزد و به کمرم ضربه های شدید وارد میکرد شب ادراری داشتم 

و اینکه وقتی خیلی میترسیدم برام پیش میومد 

یه مدت دکتر رفتم دارو بهم داد خوب بود داروها و که ول کردم باز برام پیش میومد ولی بعد مدتی کاملا خوب شدم 

سعی کن شب ها سردی بهش ندین و خواهش میکنم ازت غرورش رو نشکن 

دعواش هم نکن بخدا دست خودش نیست اون خودشم خیلی ناراحت میشه از این قضیه 

من وقتی برلم پیش میومد صبح که از خواب بیدار میشدم باز مادرم انقد با ضربه به کمرم میرد و کتکم میزد که حین کتک زدن هم یبار توی خودم ادرار میکردم و شب هم که میخوابیدم باز از شدت ضربه ها و ترس ها بازم برام پیش میومد ...  

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

باید حتما برید دکتر تا علت مشخص بشه.ولی یه راهکاری که میدونم اینه که هر دو ساعت یکبار بیدارش کنید تا بره دسشویی،اینجوری کم کم براش روتین میشه خودش خود به خود بیدار میشه و میره دسشویی،از ساعت ۶ به بعدم مایعات نخوره.سردیجاتم کمتر مصرف کنه

تا مدتی روغن سیاه دونه ی اصل رو بمال دور کمر و کلیه هاش و مثانه بعدش یه پلاستیک بکش روش (قبل خواب(

غذاهای با طب سرد نده . میوه های آبدار و ادرار آور مثل هندوانه نده بعدظهر به بعد . قبل خواب هم بره خودشو خالی کنه

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
جرا كتكت ميزد ؟الان رابطه ت با مادرت خوبه ؟

کلا مامان خشنی دارم اخلاق نداره خیلی اذیتمون میکنه

نه هنوزم کتک میزنه ولی تو کمرم نمیزنه دکتر بهش گفته بود توی کمرش نزن و بخاطر ضربه هایی که به کمرمم وارد کرده بود اینجور شده بودم ...

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
جیگرم سوخت از ماجرات گلم الهی

شما مثل مادر من نباشید 🥺💔

خواهش میکنم شما با پسرت خوب باش اصلا بروش نیار ...

واقعا دست خود ادم نیست و اینکه ریشه این قضیه برمیگرده به ترس و اضطراب و استرس