2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 140 پست
تو نامزذی بکارت ت بخشيد ی،،،،، دکتری زن دیپلم شدی،،،، وای چی میکنی با خودت 

وقتی ی رابطه ی 4 ساله رو تموم کردی و تمام احساست خورد شده ی نفر میاد همون چیزی ک همیشه میخواستی توی رابطه ی قبلی همه چیز بود جز دوستداشتن اولویت آخر آقای دکتر بودم هزارسال یبارم بهم زنگ نمیزد وقت شبی یکساعت پیام میداد و در طول روزم هیچی چندماهی یبارم میومد منو میدید درصورتی ک از کارش 1 ساعت و خورده ایی باهام فاصله داشت تولدم ب راحتی نمیومد و هیچ وقت منتظرم نبود این ی روز زنگ نزنم میمیره عاشقمه اولویت اولشم بخاطرم چند ماه تو ماشینش خوابید  پیش مادرش نرفت اون بخاطر من هیچ وقت با مادرش حتی حرفم نمیزد

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
وقتی ی رابطه ی 4 ساله رو تموم کردی و تمام احساست خورد شده ی نفر میاد همون چیزی ک همیشه میخواستی توی ...

دلیل نمیشه عزیرم 

تو زن دوم شدی؟

بهت دروغ گفته یا میدونستی؟

به زنش خیانت گرده؟

احساس میکنم اصلا اعتماد به نفس نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاخ در میارم از بعضی از انتخاب ها،،،،،،، تو میگی ناخواسته زن دم شدم حتی برا آزمایش شناسنامه لازم چطو ...

از آمایش برا عقد میریم چون غریبه اییم از نظر ژنتیک مشکل نداریم از نظر خونی هم من ماینور نیستم پس برا عقد موندن آزمایش هیچ مشکلی هم نداریم خب توی تایپک قبلی هم گفتمدچون دوستش دارم ازش نگذشتم

استارتر برو مشاوره شاید حرف مشاور روت اثر بذاره 

شوهرت زن داشته نگفته الان اجازه کارو تحصیل نمیده توصیغه بکارتتوگرفته 

چجور شناسامشو ندیدی صیغه کردی 

اختلاف تحصیلی داری 

شوهرت بیکارو دیکتاتوره 

متاسفانه زندگیت خوب نمیشه 

این اخلاق خوبم الکیه زیر یه سقفو مشکلات زندگی رفتار ادمارو عوض میکنه 

نامزدی دوران گلو بلبله توزندگی مشترک این خبرا نیس 

بهترین حالت یا باز شوهرت میره مخفی کاری زن میکیره وخودشو توجیه میکنه چون متعهد به زن اول نبوده یا شما مجبوری کارکنی وخزجشم بدی 

با خانوادش هم که مشکل داری 

کاش توانتخابت بیشتر دقت میکردی 

تکلیف خیلی چیزارو با تحکم روشن کن اگه میخوای باش زندگی کنی وگرنه بعدا بد پشیمون میشی 

اگرم خوب بود زن اول میموند وشمارو از میدون بدر میکرد

2728
نیازی نیست کسی رو راضی کنی عزیزم برو سر طرحت و بگو من اینم و منو اونطور که هستم بپذیر و کار زن سبب ...

😔😔😔

رو خودت کار کن چون الان ابراز احساسات میکنه برا ی عمر زندگی مناسبه؟؟ این نوع فکر شما نشونه ی ی مسا ...

مشکلات خیلی سنگینی رو باهم گذروندیم خیلی جاها محک خورده از داشتنش خیلی خوشحالم اما فقط دوستدارم برم سرکار

خیلی هااااررره بد دهن فحاش و غربتی آخرشم میشه گریه میکنه پسراشو محکوم میکنه 

عزیزم لطفا تصمیم عاقلانه بگیر خیلیا میگن تو با شوهرت زندگی میکنی با مامانش که زندگی نمیکنی اما درست نیست بشدت مادر شوهر بد باعث آزار و اذیته و زندگی بهم زن اونموقع باز با یه بچه پشیمون میشی از زندگی که فایده نداره ومجبوری به خاطر یه طفل معصوم زندگی کنی..جایی که من هستم ..کاملا ظاهری دارم ابراز عشق میکنم اما هرشب کارم گریه ست و دلیل زندگیم فقط بچمه

مشکلات خیلی سنگینی رو باهم گذروندیم خیلی جاها محک خورده از داشتنش خیلی خوشحالم اما فقط دوستدارم برم ...

همینکه بچه ننه باشه خیلی بده باورکن منم عاشق همسرم بودم اما الان جوری شده بیزارم ازش..

2740
عزیزم وقتی توی زندگی رفتی اینا واست عادی میشه شروع میکنی به مقایسه که این خانواده در سطحت بودن یا نه ...

پزشک نیستم میکروبیولوژیست هستم تو محیط بیمارستانی بودم هنکلاسیامم بودن ک خیلی مزخرف ان خائن بد اخلاق ی دوست داشتم ک تجربه ی خوبی داشت برعکس من بود ازدواجش یعنی از یکی مث نامزد الان من گذشته بود و با یکی مث نامزد قبلیم ازدواج کرده بود خیلیییییییییییییی ناراحت بود میگفت فقط همینکه باهم حرف برا گفتن داری ولش نکن دیگه خصوصیات دیگه اشم بماند

این همه سختی بیمارستانو تحمل کردی که ازش بگذری الان اجازه بده بری طرح بعدا نمیزاره کار کنی همش باید ...

میکروبیولوژیست هستم ن پزشک تخصصیه تخصص بالاتر نداره 

بهش بگو تو عقدنامه باید حق تحصیل و کارم باشه وگرنه منو از دست میدی بترسونش اگه واقعا بخوادت قبول میک ...

😥😥

پزشک نیستم میکروبیولوژیست هستم تو محیط بیمارستانی بودم هنکلاسیامم بودن ک خیلی مزخرف ان خائن بد اخلاق ...

حرف تموم میشه عزیزم بعدا فقط تفاوتها به چشم میاد... قشنگ اتمام حجت کن و بگو شرط ضمن عقد میزارم

ببین نامزدتون با حرف برادر و مادرش تصمیمی که باهام گرفتین رو زده زیرش....بعدا هم همین خواهد بود و تم ...

این از ترس اینکه دکتر ببینم از چشمم بیافته اینجوری میگه وگرنه دهن بین نیست دهن بین بود بهم میزد

وقتی ی رابطه ی 4 ساله رو تموم کردی و تمام احساست خورد شده ی نفر میاد همون چیزی ک همیشه میخواستی توی ...

خوب توزندگی مشترک که همیشه این حور نیستش 

خصوصا با این تفاوتا واخلافات وسابقه بد شوهرت

شما الان فقط احساسی تصمیم میگیری یکم عاقلانه هم فکر کن 

خوب چرا واینستادی یه ازدواج عاقلاته ترکنی چرا باز اشتباه انتخاب کنی چرا خودتودس کم میگیری

فردا این مسایلی که میگیم توزندگیت نمود داره