2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 140 پست
زندگی با همچین مرد دهن بینی سخته خودتو حیف نکن برو. طرح بزار خودشوباشرایط جدید وفق بده

ببین عزیزم تجربه ی دوممه نامزد اولم دکترای عمران بود همه چیزش اوکی بود خانواده هام مث هم ولی باهم خیلی مشکل داشتیم من برو گرا احساساتی اون درونگرا و بی احساس خیلی آسیب دیدم هیچ چیز من براش مهم نبود زنده مرده ام اما این خیلی خوبه عین خودمه دوستم داره همیشه حرف برا گفتن داریم منتظرمه نگرانمه برا همین نمیتونم ازش بگذرم

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=87807133],والا چی بگم با این سطح شعور زندگی کردن کار دشواریه کاش بیشتر فکر کنی[/QUOT دارم راضیش میکنم بریم شهر خودم زندگی کنیم اگر مادرش با خاک یکسان نکنه تلاشهامو خیلی خوب میشه 

2731
چجوری راضیش کنم

نیازی نیست کسی رو راضی کنی عزیزم

برو سر طرحت و بگو من اینم و منو اونطور که هستم بپذیر و کار زن سبب خیانت نیست

بقیشو خودش میدونه یا عادت میکنه یا از کوته فکریش تموم میکنه

این اقا یا چن سال دیگه دور از جون ازت برده میسازه یا از ممانعتش از کار شما مثل فامیل ما پشیمون میشه ...

به قل دوستمون دوران عشق و عاشقی به سر اید...

ببین عزیزم تجربه ی دوممه نامزد اولم دکترای عمران بود همه چیزش اوکی بود خانواده هام مث هم ولی باهم خی ...

رو خودت کار کن

چون الان ابراز احساسات میکنه برا ی عمر زندگی مناسبه؟؟

این نوع فکر شما نشونه ی ی مسائلی در وجود خودته. اونا رو حل کن.وگرنه با همه ب مشکل میخوری

این انتخاب هم اصلا عاقلانه و منطقی نیست.

مشکلات تون زیاد خواهد بود.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
پس حالا که عقد نکردی بترسونش و محضری ازش تعهد بگیر یا اینکه بهم بزن اه اعصاب خورد شد

مهربونه از مادرش دورش کنم راضیش میکنم فقط خدا کنه بتونم ببرمش

عزیزم خب اینقدر زحمت کشیدی دکتر شدی اینده درخشان داری به خاطر هیچکسی دست از اهداف خودت نکش نه تنها ا ...

😭😭😭😭

2740
ببین عزیزم تجربه ی دوممه نامزد اولم دکترای عمران بود همه چیزش اوکی بود خانواده هام مث هم ولی باهم خی ...

عزیزم وقتی توی زندگی رفتی اینا واست عادی میشه شروع میکنی به مقایسه که این خانواده در سطحت بودن یا نه تازه میبینی چه موقعیتهایی رو از دست دادی... معمولا پزسکها با پزشک ازدواج میکنن که همو بیشتر درک کنن از لحاظ کاری... این اقا شمارو اصلا درک نکرده خیلی داری احساسی فکر میکنی منتظر هیچ تقدیر و تشکری ازش نباش چون خودتو در سطح اونا اوردی

تا عقد نکردی تکلیفت مشخص کن حتی شده تو عقدنامه بیار که توافق کردیم من برم سر کار .... 

در این مورد حرف زدیم میگه من تعهد نمیدم کاری بخوام میکنم نخوامم نمیکنم آدم احساساتیه با زبون رام میشه اگر بوی تهدید و تعهد بیاد با خاک یکسانم میکنه 

😭😭😭😭

این همه سختی بیمارستانو تحمل کردی که ازش بگذری الان اجازه بده بری طرح بعدا نمیزاره کار کنی همش باید درگیر باشی اعصابتو خورد کنه.... ما که ازدواج کردیم تجربه داریم میدونیم همه اینا اتفاق میفته... شما الان باید به تخصص فکر کنی اهداف بلند داشته باشی خودتو پایین نیار

مهربونه از مادرش دورش کنم راضیش میکنم فقط خدا کنه بتونم ببرمش

بهش بگو تو عقدنامه باید حق تحصیل و کارم باشه وگرنه منو از دست میدی بترسونش اگه واقعا بخوادت قبول میکنه 

جولیا78 عاشقتم 😍😚
پس جدا شی که بهتره اگه اونا واقعا دوستت داشتن این فکرا و این کارا رو نمیکردن یا بشین با مادرشوهرت ...

مادر شوهرم نرمال نیست مغرور و لوس تشریف داره خودش 35 سال از شوهرش کوچیکتر بوده نازش خیلی می‌رفته و همه کاره بوده بخاطر پول با پدرشوهرم عروسی کرده بود بیچاره پدرشوهرم خیلی ماه بوده این اصلا ی وضعیه

ببین نامزدتون با حرف برادر و مادرش تصمیمی که باهام گرفتین رو زده زیرش....بعدا هم همین خواهد بود و تمامه تلاش و کار و زندگیت به هدر میره رو تصمیمت تجدید نظر کن.تحت هیچ شرایطی از کارت نگذر حتی اگر عاشقه سینه چاک باشی

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
اونها هستن،،، چشمات باز کن،، کسی ک بگ مادرم میگ یعنی بچه ننه،،، اگ دوست داره،،، از موضع قدرت وارد شو ...

اجازه نگرفتم ک درموردش حرف میزدیم دیدم نظرش برگشته اتفاقا سرکش ترین بچه اش همینه از ترس اینکه برم سرکار پول بیاد برم اونجا چندتا دکتر ببینم این از چشمم بیافته و جدابشم اینجوری گارد گرفته وگرنه ب حرف مادرش نیست چجوری بهش اطمینان بدم خب میخواستم زن دکتر بشم ک جدا نمیشدم از قبلی