2733
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیفهمم چتونه..چرا اولش درست انتخاب نمیکنید اخه؟ زبونو خدا داده واسه چی بهتون؟ چشم و گوش واسه چیه؟ چرا با یکی سطح خودتون ازدواج نمیکنید؟ اصلا به عمرتون دادگاه رو دیدین؟ رفتین ببینین علت این همه طلاق چیه؟؟ یعنی هشتاد درصد از طلاقا اختلاف فرهنگی دو خانوادس.. اولش چشمتونو باز کنید دیگه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
چندان نظر خوبی راجع به شوهرت وزندگیت متاسفانه ندارم  شوهرت از لحاظ حرفوقولو عمل ثبات نداره بهت ...

مرسی مرسی مرسی ک اینهمه دلسوزانه وقت گذاشتی برام زن قبلیش میگفت باکره نیستم و دست ب هرچیزی میزد ک طلاق نگیره ولی بردنش پزشک قانونی و دختر بودنش ثابت شد شوهرم حوس باز و داغ نیست از هیکل اون بیزار بوده و طرفش نمیرفته با خودمم کلی وقت میتونه رابطه نداشته باشه 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
2728
از آمایش برا عقد میریم چون غریبه اییم از نظر ژنتیک مشکل نداریم از نظر خونی هم من ماینور نیستم پس برا ...

بهش بگو چون دوستش داری و میخوای باهاش زندگی کنی وبچه بیاری وبرای عاقبت بچه هاش هم خوبه که یه خورده به روز باشه حتما سر کار برو حتما حتما حتما بعدا اگه زیادی خوشبختت   کرد نرو باشه گلم حیف تو نیست که یه عمر آه بکشی

اااا مثل مادرشوهر منه پس دقیقا اینجوری بوده البته من پدرشوهرم فوت شده باز خدا رو شکر کن پدر شوهر ...

بیچاره پدرشوهرم فوت شده من اینو ببرم شهر خودم حله هیچ دخالتی نمیتونه بکنه چون شهر خودم از تهران دوره و نمیتونه سرک بکشه چون پیره زیادم نمیتونه بیاد خوشبختانه جایی زیاد نمیتونه بمونه 

2740

حیف واقعا کاش من جای تو بودم 

آرزوی داشتن ی شغل خوب رو ب گور میبرم 

شوهر نکنی چی میشه مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟

یه پزشکی ناسلامتی حیف رشته ب این خوبی حالا اگه ی رشته دیگه خونده بودی ی چیزی ولی پزشکی 

بنظرم بیشتر فکر کن

مرسی مرسی مرسی ک اینهمه دلسوزانه وقت گذاشتی برام زن قبلیش میگفت باکره نیستم و دست ب هرچیزی میزد ک طل ...

خواهش میکنم 

اگه بتونم کمکی کنم خوبه اخه دلم میسوزه شما بالاخره تحصیلات داری 

میگید همسرت بیکاره 

من اگه جای شما بودم حالا کاری که شده 

ولی ازاینجا ببعد 

اول میگفتم باید کار مناسبی پیداکنی که درامدت مشخص باشه 

بعدم باید عقدم کنی چون باکره نیستم وضمن عقد حق کارو تحصیل و مسکن وطلاق بامن باشه چون از اول نگفتی زن داری والانم زیر حرفت زدی که من کار نکنم 

باید جدی برخورد کنی شما ازون بالاتری متاسفانه چون بش پادادی عقد نبودی یکم مشکل شده 

اون باید دنبال توبیاد بترسه از دست بده نه که شما کوتاه بیای چون حق باشماس 

بعدم صحبت کن که روحرف مادرو خواهروبرادرت توزندگی نباش اگرم حایی اخلاف داشتید شخص سوم بیطرف که مشاور باشه صحبت کنید 

اخه چرا عقد نبودی گذاشتی عروسی کنه اگه گردن نگیره عقدت نکنه سخته

صیغه نامه داری 

اگر این کارورو ن

کنی گوش نکنی فردا توزندکی به حرفام میرسی 

عزیزم من واقعا تاسف خوردم که به خاطر احساساتت بخوای آیندت رو خراب کنی.الان نامزدین دو روز دیگه که عق ...

من خواستگار تحصیل کرده زیاد داشتم داروساز (زن صفت و خسیسسس) استاد دانشگاه (بدون ثبات رفتاری) ارشد مهندسی(بدون اعتماد بنفس دهن بین تک پسر مامانش براش میوه پوس میگره دهنش میذاره) مهندس الکترونیک ک رتبه اش 2 بوده کنکور(چت میزدم نمیدونم چی مصرف میکرد) مهندس عمران(هیز) دکترای علوم سیاسی (هیز) مهندس الکترونیک (مشروب خور با اون یکی فرق داره) مهندس الکترونیک کارمند خانواده دار خونه دار حساب پس انداز دار(بداخلاق و سررررد) تاجر(زن باز و کاداره برو) ملاک (مشروب خور کلیه اشو سر این قضیه از دست داده بود) باقیش رو حوصله ام نمی‌کشه بنویسم این ی چیز دیگه است واقعا مهربونه تمیزه و خیلی خوصوصیاتای خوب دیگه اونایی ک نوشتم بعضیاشونم مادراشون هاااار بودن ننوشتم 

استارتر همسر شما زن داشته وًشما رو گرفته؟؟؟؟؟؟؟ بابا شوهرت خيلي باحاللهههه خودش خيانت كرده بعد به ش ...

اتفاقا پایه ی خیلی خوبیه توی تایپیک قبلی هم در مورد نامزد قبلیش کاملا نوشتم 

دلیل نمیشه عزیرم  تو زن دوم شدی؟ بهت دروغ گفته یا میدونستی؟ به زنش خیانت گرده؟ احساس میکنم ...

ن این نیست چون خواستگار داشتم الانم یکیشون بهم بزنم با این میاد ولی این آرامش بهم داد خودشو ثابت کرد کشتنش بیچاره رو بسکه بهش سخت گرفتن هر وضعیتی رو تحمل کرد ولی بیخیالم نشد

مهربونه از مادرش دورش کنم راضیش میکنم فقط خدا کنه بتونم ببرمش

تا کی میخوای از مادرش دورش کنی؟ 

عزیزم دوران نامزدی رو واسه شناخت گزاشتن دیگه! 

تو الان نامزد کردی ببینی طرف چقد باهات هماهنگه و به درد همدیگه میخورید یا نه! 

نه اینکه از همون دوران نامزدی بگی میخوام طرفو تغییر بدم و.... 

خودتو گول نزن! تو نامزدی الان! زنش نیستی که بگی چاره ای ندارم دیگه، باید واسه تغیرش تلاش کنم! 

تا کی میخوای بجنگی؟ 

خانواده طرف، همیشه باهاشه! اگه پسره شخصیت مستقلی نداره، تو زندگی به مشکلات زیادی برمیخوری! 

آدم اولش فک میکنه میتونه همه چیو تغییر بده، اشتباهه! 

دوستان اگه اشتباه میکنم و کسی شوهرشو تغییر داده بگه! البته کامل توضیح بدید که چی بوده، چکار کردین و الان چطور شده!