2737
2739
عنوان

کارها و تیپ های خز بچگی تون و بگید😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2530 بازدید | 149 پست
من موندم چرا مامانا بهمون گیر نمیدادن،که بچه این چه کار یه میکنی تو؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میدادی دست مامان که بدترت میکرد. 

راهنمایی بودم که روسری و مانتو پوشیدم. وااای مامانم ازین شالا مدل عربا مد شده بود سبز لجنی گرفت واسم چنان مدل عربا میپیچوند دور سرم و سفت سفت موهامو داخل میکرد و میگفت حالا قشنگ شدی.، 😆😂😆😂😆😂😆

خواهرام بزرگتراز من بودن و بهم میخندیدن فک میکردم حسودیشون شده که میخندن

به سن آرایش که رسیدم بعد از دوران دبیرستان.  ازین پودرای براق صدفی و... گرفته بودم آرایش میکردم ...

منم داشتم 

فقط همه جاى صورتم ميزدم

بعد پرمو هم بودم سرمو تكون ميدادم از موهاى صورتم اكليل ميريخت 😁

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هر وقتم یاد سیبیلام میفتم اشک تو چشمام جمع میشه😒😓 مخصوصا که پایه داشت در حد ستار خان😑😑😲😲

دعات میکنم موقع نماز شمام دعاکن اگه دوست داری منم به خواسته ام برسم😙😙😙😙

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤

عروسی خالم 13سالم بود یه گیره زدم به موهام روش یه پر بلند قرمز داشت😐پرش دراز بودااا

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

من ناخنامو تابستونا بلند میذاشتم چون دستام خیلی سفیدو کشیده بود خیلی زیبا میشدم اما تا بلند میشدن صبح که پامیشدم میدیدم ناخنام کوتاه کوتاهن بابام شب که میخوابیدم میومد کوتاه میکرد الان دستام انقد سیاهو زشت شدن نه لاک دوست دارم نه ناخن بلند  

2740

حالا من مثلا مذهبی بودم . وقتی روسری میبستم انقدر محکم میکشیدم که نگو . وقتی دختر خالم که تهران بود میومد خونمون میگفت بابا یکم گره رو شل کن . و من میگفتم نه نه دست نزنیا . همیشه میدونستم سفت میبندم تا اینکه بزرگ شدم فیلم ویدیو کربلا بابامو دیدم . تو اونجا فهمیدم بقیه چرا انقدر به روسری گره زدنم گیر میدادن . یعنی خودمو دیدم که صورتم از فشار گره روسری به حد خفگی قرمز شده و مثل یه توپ زده بیرون . یعنی داغون شدم و تو افق محو😆😆😆😆

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
من ناخنامو تابستونا بلند میذاشتم چون دستام خیلی سفیدو کشیده بود خیلی زیبا میشدم اما تا بلند میشدن صب ...

آخیییییی😂😂😂😂😂

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
اگه میدادی دست مامان که بدترت میکرد.  راهنمایی بودم که روسری و مانتو پوشیدم. وااای مامانم ازین ...

😂😂😂😂😂😂

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈

یه عکس از خودم دارم که شلوار لی کبریتی گشاااااد سبز با مانتو بلند گشاااااد یشمی تنم کردم با کفش اسپورت بدون روسری کل مشهدو گشتیم و عکس گرفتیم

هشت سالمم بود 

😂😂😂

همش ب خودم میگم خب یا روسری میپوشیدی یا اگه قصد کفش حجاب داشتی مانتوت رو چرا در نیاوردی

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
یه عکس از خودم دارم که شلوار لی کبریتی گشاااااد سبز با مانتو بلند گشاااااد یشمی تنم کردم با کفش اسپو ...

كشف حجاب :|

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️